Sestdiena, 20. decembris
Arta, Minjona
weather-icon
+2° C, vējš 0.89 m/s, R-DR vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Tarvidai Luksemburgā sudrabs

Baušķeniece, tekvondo cīkstone Jolanta Tarvida 15. jūnijā startēja Luksemburgas atklātajā čempionātā, kas vienlaikus pieaugušajiem bija G1 klases turnīrs. Sportiste izcīnīja otro vietu.

Baušķeniece turnīrā startēja svara kategorijā līdz 57 kilogramiem un pēc reitinga bija spēcīgākā no sportistēm, kas piedalījās turnīrā. Pirmajā cīņā ar 8:2 pārspēta Vācijas pārstāve Anna Kristīna Dorova. Nākamā ar 20:11 uzvarēja Ukrainas sportiste Jevgeņija Žila. Pusfinālā bija ļoti smags mačs – Fani Tzeli no Grieķijas izdevās pārspēt tikai ar rezultātu 3:0. Finālā pretim nāca Taivānas sportiste Čia Linga Lo, kurai baušķeniece piekāpās ar rezultātu 7:16. Tā liecina mājaslapā tpss.eu sniegtā informācija.

Lai arī turnīrā sportiste bija reģistrēta kā Latvijas «Hansu Club team» pārstāve, uz sacensībām viņa ieradās kopā ar četriem Vācijas kluba «BSV Friedrichshafen» pārstāvjiem. Klubam panākumu saraksts ļoti labs – viena zelta medaļa, divas sudraba un divas bronzas godalgas, lasāms kluba mājaslapā.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.