Ceturtdiena, 9. aprīlis
Valērija, Žubīte, Alla
weather-icon
+6° C, vējš 1.79 m/s, Z-ZA vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Uvis Slakteris startē ūdensmotosporta Pasaules čempionātā

Itālijas pilsētā Komo 13. un 14. jūlijā risinājās Pasaules čempionāta Formulā 2000, kas ir otrā augstākā klase ūdensmotosportā, trešais posms.

Itālijas pilsētā Komo 13. un 14. jūlijā risinājās Pasaules čempionāta Formulā 2000, kas ir otrā augstākā klase ūdensmotosportā, trešais posms. Šajās sacensībās piedalījās 30 braucēju no 13 valstīm, tajā skaitā no ASV un Apvienotajiem Arābu Emirātiem. Šādu ziņu sniedz «Mēmeles sports – Kalnciems Racing Team» ģenerālmenedžeris Agris Kalnciems.
Uz Pasaules čempionātu Itālijā devies arī Latvijas ūdensmotosportists Uvis Slakteris no komandas «Mēmeles sports – Kalnciems Racing Team». Codietis U. Slakteris šogad absolvējis Latvijas Lauksaimniecības universitāti.
Čempionāta dalībnieki ir sadalīti divās grupās un brīvajos treniņbraucienos Uvis ieguvis 6. ātrāko rezultātu savā grupā. Tā vēstīja Baiba Ložajeva, ūdensmotosporta kluba «Mēmeles sports» viceprezidente. Līdz avīzes nodošanai tipogrāfijā «Bauskas Dzīve» sazinājās ar Ati Slakteri un noskaidroja, ka Uvis ticis finālā.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.