Sestdiena, 2. maijs
Zigmunds, Sigmunds, Zigismunds
weather-icon
+17° C, vējš 4.47 m/s, R vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Uzņem somijas draugus

Iecavas evaņģēliskās ticības kristiešu draudzes «Dzīvības straume» un Vidussomijas pilsētas Anekoski draudzes «Evalat Kivet» («Dzīvie Akmeņi») kopējie dievkalpojumi šodien, 2. martā, notiks Stelpes pamatskolā un Iecavas viesu namā «Dārta».

Iecavas evaņģēliskās ticības kristiešu draudzes “Dzīvības straume” un Vidussomijas pilsētas Anekoski draudzes “Evalat Kivet” (“Dzīvie Akmeņi”) kopējie dievkalpojumi šodien, 2. martā, notiks Stelpes pamatskolā un Iecavas viesu namā “Dārta”. Tā informē draudzes “Dzīvības straume” mācītājs Raivo Šastakovičs. Pie iecavniekiem ieradušies 18 “Evalat Kivet” pārstāvji, tā ir trešā somu viesošanās reize.
Guntis Natevičs, “Dzīvības straumes” Zālītes grupas dalībnieks, sadraudzību vērtē ļoti pozitīvi. “Somu draudze ir ļoti atsaucīga. Tās pārstāvji ne reizi vien materiāli palīdzējuši vietējiem iedzīvotājiem Zālītē un citur. Šis piemērs iedvesmo kalpot Dievam,” tā zālītietis.
Projekta “Vislielākā dāvana” veltes no Amerikas bērniem draudzes “Dzīvības straume” locekļi turpina izdalīt šodien, 2. martā, Iecavas vidusskolas Sarkanajā skolā. Savukārt Zālītes internātpamatskolā kristieši ieradīsies 8. martā. Kopumā novadā būs apdāvināti 800 bērni, bet citās pašvaldībās 400.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.