Piektdiena, 1. maijs
Ziedonis
weather-icon
+6° C, vējš 0.89 m/s, R vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Varbūt jārok tunelis

Bauskas avīzē grupa baušķenieku izteikuši priekšlikumu par Kalna ielu – būvēt gaisa tiltus gājēju pārejām. Arī es kā vecs baušķenieks piekrītu, – kaut kas ir jādara, lai droši varētu šķērsot Kalna ielu minētajos posmos.

Bauskas avīzē grupa baušķenieku izteikuši priekšlikumu par Kalna ielu – būvēt gaisa tiltus gājēju pārejām. Arī es kā vecs baušķenieks piekrītu, – kaut kas ir jādara, lai droši varētu šķērsot Kalna ielu minētajos posmos. Tikai gaisa tilti ir tāda gaisīga lieta, jo tiešām tiem jābūt lielā augstumā, lai varētu izbraukt furgoni un cita tehnika. Ja tiktu izbūvēti šādi tilti, diez vai priekšlikuma ierosinātāji paši būtu ar mieru tādā augstumā uzrāpties, nerunājot nemaz par invalīdiem, kuri pārvietojas ratiņos. Pašlaik šķērsot Kalna ielu pa Rīgas, Plūdoņa ielu un pie apļa pretī “Rimi” ir problemātiski.
Mans ierosinājums ir domāt par tuneļa būvi minētajās vietās, jo no gaisa tiltiem sen jau ir atteikušās pilsētas visā Rietumeiropā. Latvijā kā piemēru varētu minēt Rīgu un tieši tuneli pie centrālās dzelzceļa stacijas Čaka ielas un Raiņa bulvāra krustojumā. Rīgā, būvējot tuneli, bija problēmas ar augsto gruntsūdens līmeni, bet tas tika atrisināts. Bauskā gruntsūdens problēmu nav, arī tuneļu būve ievērojamus satiksmes traucējumus neradītu, un būves izmaksas nebūtu pārāk augstas.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.