Sestdiena, 6. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
weather-icon
+4° C, vējš 2.66 m/s, DA vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Zemessargi dodas uz applūstošo Jēkabpili

Ceturtdienas, 26. februāra, pēcpusdienā Bauskā saņemta zemessardzes Zemgales 5. brigādes komandiera pavēle sniegt palīdzību plūdos cietušajai Jēkabpilij.

Ceturtdienas, 26. februāra, pēcpusdienā Bauskā saņemta zemessardzes Zemgales 5. brigādes komandiera pavēle sniegt palīdzību plūdos cietušajai Jēkabpilij.
Ledus spridzināšanā piedalīsies 53. Bauskas zemessardzes bataljona sapieri Vilnis Špelis un Kazimirs Martinkens. Šorīt plkst. 5.30 viņiem jābūt Ogrē, no kurienes mūsu vīri kopā ar palīgiem no Ogres un Aizkraukles dosies uz Jēkabpili. Ja vajadzēs, no Bauskas uz plūdu skarto pilsētu sūtīs arī smago tehniku.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.