Sākusies Gaišā nedēļa. Tā pareizticīgie dēvē dienas, kas seko šīs konfesijas Ziemassvētkiem.
Sākusies Gaišā nedēļa. Tā pareizticīgie dēvē dienas, kas seko šīs konfesijas Ziemassvētkiem. Svētvakara dievkalpojums Bauskas Svētā Georgija pareizticīgo baznīcā notika 6. janvārī. Liturģija sākās pulksten 22 un turpinājās līdz diviem naktī, to vadīja tēvs Nikolajs. Viņš kalpo Bauskas un Iecavas draudzēs.
Uz dievkalpojumu organizēti brauca Iecavas pareizticīgo draudzes locekļi, jo apdzīvotajā centrā nav sava dievnama, teic draudzes vecākā Taisija Auziņa. Viņa piemetina, ka Bauskas pareizticīgo baznīca bija ļaužu pilna arī Ziemassvētku dievkalpojumos 7. un 8. janvārī.
Kristus piedzimšanas svētkus Taisija Auziņa sāka svinēt jau 24. decembrī, jo viņas ģimenes locekļi pieder dažādām konfesijām. Ik gadu svētki sasniedz kulmināciju 8. janvārī, kad ciemos ierodas meitas, znoti un mazbērni.