Trešdiena, 22. aprīlis
Armands, Armanda
weather-icon
+11° C, vējš 4.92 m/s, R-ZR vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Zvani un runā

Šajā rubrikā publiskojam lasītāju telefona zvanos izteikto sāpi, priekšlikumus un jūsu atsauksmes, kas publicētas interneta mājaslapā .

Šajā rubrikā publiskojam lasītāju telefona zvanos izteikto sāpi, priekšlikumus un jūsu atsauksmes, kas publicētas interneta mājaslapā .
Varat norādīt uz dažādām nejēdzībām, un, protams, aicinām jūs pateikt arī ko labu. Zvaniet pa telefonu 3922963 vai rakstiet mūsu mājaslapā.
Kāpēc izslēdz luksoforus?
“Nesaprotu, kāpēc Bauskā vakaros tiek izslēgti luksofori, sevišķi jau tagad – vasarā. Mēs taču zinām, cik daudz Bauskā ir agresīvu braucēju. Dzeltenais mirgojošais signāls viņiem neko neizsaka. Pagājušonedēļ ar bērniem pastaigājos, un pie luksofora Rātslaukumā gandrīz notrieca manu bērnu, jo mašīna ignorēja dzelteno signālu un gājēju pāreju.
Tagad pat ir bail iet pāri pie luksoforiem, kad mirgo dzeltenais signāls, jo nezinu, kā kurš braucējs to saprot. Par gājējiem vakaros nav padomāts līdz galam. Gribētos dzirdēt arī atbildīgo instanču viedokli šajā jautājumā.”
Suņburkšķu audzes
“Ciemojos Vecsaules pagastā, pastaigājos netālu no skolas, pie Līvānu mājām, kur tiek kultivētas suņburkšķu audzes. Kad Vecsaules pagasta padome vērsīsies pie šīs zemes nomniekiem vai īpašniekiem, lai kaut kas tiktu darīts?”
Pensionāriem būs grūti
“Vai tad tiešām pa visu lielo Bauskas poliklīniku un slimnīcu nav iespējams atrast kādu kabinetu ģimenes ārstiem? Mēs esam pensionāri, mums grūti būs izstaigāt no Zaļās ielas, kur tagad pārcēlusies daktere Kukute, uz poliklīniku, ja būs nepieciešams nodot kādas analīzes. Dzirdēju, ka vairākiem dakteriem telpas tiek uzteiktas. Vai tad humānā palīdzība ir svarīgāka par mums, slimniekiem?”
Durvju priekšā – auto
“Vai pie mājas ieejas durvīm drīkst turēt automašīnu? Ir daži cilvēki, kas tā dara regulāri. Man nomira vīrs, katafalks piebraukt nevarēja, nelaiķis bija jānes krietnu gabalu līdz mašīnai. Tagad man jāpārved mēbeles – atkal stāv mašīna. Mēbeles jānes līdz mājas otram galam, lai sakrautu automobilī.
Auto tiek turēti arī tieši dobēs, un tā jau daudzus gadus. Agrāk tur ziedēja puķes, tagad tur var redzēt tikai eļļu, kas iztek no automašīnas. Vai ir kādi noteikumi, kas nosaka, cik tālu no ieejas durvīm drīkst turēt automašīnu?”

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.