Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Aizraujoši noslēdzas konkurss «Zemgalei ir talants»

Konkursa finālā, kas notika 7. maijā, bērnus un jauniešus vērtēja žūrija, kurā darbojās mūziķis Igo – Rodrigo Fomins, pedagoģe Inita Nagņibeda, horeogrāfe Agnese Bordjukova, vokālā pedagoģe Žanna Berezina, producents un mūziķis Armands Rutkovskis un folkloras kopas «Tarkšķi» vadītāja Kristīne Karele.

Dalībnieki konkursa finālā startēja kopā, bet vērtēja atsevišķi abas grupas. Pasākumu vadīja Aivo Oskis un Sabīne Berezina, un visus konkursa māksliniekus pēc uzstāšanās atsevišķi intervēja Aleksa Tukiša.

Pirmā uz skatuves kāpa dziedātāja Rebeka Zotova, kuru žūrija novērtēja ļoti uzmanīgi. Viņa atzina, ka uzstāšanās pirmajai radīja papildu satraukumu, tomēr izbaudījusi brīžus uz skatuves. Nākamā zāli «iededzināja» ar atraktīvu individuālo deju Elvita Beikule. «Vienmēr varētu labāk, bet domāju, ka šoreiz nodejoju labi,» atzina E. Beikule. Kvalitatīvu dziedājumu demonstrēja Patrīcija Spale. Ar vairākiem teatrāliem elementiem izcēlās Šarlotes Druseikas uzstāšanās, kas reizē pamanījās brīžiem nodrošināt gana spocīgu atmosfēru.

Pirmais, kurš nopelnīja pietiekami daudz punktu, lai kļūtu skaidrs, ka viņš ir viens no uzvaras pretendentiem, bija pianists un dziedātājs Renārs Beķeris no Jelgavas novada Sesavas pagasta. Žūrijas vērtējumā – trīs desmitnieki un trīs devītnieki.

Turpinājumā uzstājās jaunā dziedātāja Gabija Vīrele, kuru nomainīja viena no retajām deju grupām finālā – Auces vidusskolas deju grupa «Kāpnes». «Dejošana ir mūsu dzīve,» pauda meitenes. Tautas motīvus konkursā pirmā ieskandināja koklētāja Kristiāna Lasmane. Viņa kokli spēlēt mācās četrus gadus.

Meiteņu kvartets «Susuriņi» bija pirmais no bērnu ansambļiem, kas uzstājās šajā vakarā. Ansam-blis pastāv jau ilgāku laiku, bet sastāvs ik pa brīdim mainoties, pašreizējais esot kopā tikai divus mēnešus. Ansambļu uzstāšanos turpināja «Pigoru čabuļi» un «Pigoru lēdijas». Pēdējās pastāstīja, ka kopā dzied jau trīs gadus.

Meiteņu uzstāšanos ar ģitārspēli un dziedājumu turpināja Viktorija Laura Vītola, kas izpildīja pašas sacerētu dziesmu. Meitene dzīvē esot arī aktrise Ādolfa Alunāna teātrī Jelgavā, nodarbojas ar sportu – aizraujas ar volejbolu. «Esmu ļoti atvērts cilvēks,» smaidot sacīja dziedātāja.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties BauskasDzive.lv abonementu:

"BauskasDzive.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē BauskasDzive.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā BauskasDzive.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.