Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Ar lieliem mērķiem un īpašu humoru; Vecumnieku vidusskolas 12. klasē mācās patriotiski jaunieši

Vecumnieku vidusskolas 12. klasē mācās patriotiski jaunieši

Vidusskolu Vecumniekos šogad absolvēs viena 12. klase. Skolēnu ikdienas dzīve ir pilna humora, bet nākotnes vīzijās redzams audzēkņu patriotisms.

Vecumnieku vidusskolas 12. klasē mācās 19 jaunieši, starp 15 brašiem puišiem izglītojas arī četras meitenes. Kolektīvā mācās skolēni no Vecumniekiem, Baldones, Bārbeles, Zvirgzdes, Valles un citām vietām. Klases audzinātāja ir bioloģijas skolotāja Anda Kuzma.

Aktīvi arī ārpus skolas
Klase sevi raksturo kā «labākos», uzskata, ka viņi ir godīgi, draudzīgi, saliedēti, atbalstoši un humoristiski jaunieši. Audzēkņi grūtākos brīžos cits citu atbalsta un kopā aizvada jautrus un labus mirkļus. Vissaliedētākā klase esot tad, kad ir sastrādātas kādas blēņas, jo tad visi kopā cenšas rast risinājumu. Visbiežāk jaunieši uzturas klases audzinātājas kabinetā, kur visi kopā pavada laiku gan starpbrīžos, gan arī pēc stundām, gaidot autobusu uz mājām.

Ekskursijās klase ir devusies uz Ķemeru purva takām, Motormuzeju, Cēsīm, kur apskatīta gan pils, gan pilsēta, kā arī citām tuvākām un tālākām vietām. Kolektīvs aizvadījis arī žetonvakaru, kurš esot bijis jautrs. Skolēni ar iestudētu lugu uzstājušies skolas eglītē, piedalās skolas «Piparkūku kausa» sporta spēlēs.

Vairāki skolēni sporto – Roberts Caune un Kristers Balcers spēlē volejbolu, Zanda Zaķe nodarbojas ar vieglatlētiku, Rolandas Skirmantas aizraujas ar kultūrismu, bet Ingus Porietis, Kristers Šulckis, Ronalds Volodka un Kārlis Ansons spēlē basketbolu. Daļa no kolektīva – Kārlis A., Kristers B., Māris Kraševskis, Saivis Reķis, Zanda, Ronalds un Čelsija Viktorija Gerika – dejo tautas dejas. Kārlis Rozenbergs, Rūdis Miķelsons, Haralds Aleksandrs Geslers un Rūdolfs Romalds Gasparens ir nopietni auto fani, kas lielu daļu brīvā laika pavada garāžā.

Kristers B. piedalās Latvijas Televīzijas rīkotajā Mediju akadēmijā. Kristers Š. ir klases «olimpiāžu karalis». Par galdu klājumu un svētku organizēšanu vislabāk padomus prot sniegt Haralds Aleksandrs, bet likumos un juridiskajās niansēs ir vērts konsultēties ar Kristapu Bračku.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties BauskasDzive.lv abonementu:

"BauskasDzive.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē BauskasDzive.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā BauskasDzive.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.