Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskas slimnīcai meklē jaunu vadītāju

Pašvaldības kapitālsabiedrības valdes locekle atstāj amatu; slimnīcā paveiktais un nākamie izaicinājumi

Pēc nepilnu piecu mēnešu darba Bauskas novada kapitālsabiedrības SIA «Bauskas slimnīca» valdes locekle Margarita Epermane izteikusi vēlmi pamest vadītājas amatu.

Bauskas novada domes izpilddirektors Ivars Romānovs paskaidroja, ka M. Epermane strādā uz pilnvarojuma līguma pamata, kas neparedz atlūguma rakstīšanu. SIA «Bauskas slimnīca» valdes locekle vienojusies ar Bauskas novada pašvaldību par to, ka iestādes vadītājas darba pienākumus pildīs līdz brīdim, kamēr amatā tiks apstiprināts jauns vadītājs. Pašlaik ir izsludināts atklāts konkurss uz SIA «Bauskas slimnīca» valdes locekļa amatu, kas noslēgsies piektdien, 13. janvārī.

Ieviestie jauninājumi
M. Epermane laikrakstam «Bauskas Dzīve» apliecināja, ka personisku iemeslu dēļ neturpinās pildīt Bauskas slimnīcas valdes locekļa amata pienākumus.

«Joprojām saredzu SIA «Bauskas slimnīca» attīstības perspektīvas, stiprās puses un pilnveidošanas iespējas, tādēļ labprāt darbotos un ieviestu tās dzīvē, taču reizēm veselības faktors izdara savas korekcijas lēmuma pieņemšanā,» skaidro M. Epermane.

Viņa uzsvēra, ka ir pateicīga kolektīvam, kas bijis atvērts un atsaucīgs un piedalījies ieceru īstenošanā.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties BauskasDzive.lv abonementu:

"BauskasDzive.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē BauskasDzive.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā BauskasDzive.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.