Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

«Bekars»: «Visiem nekad neizpatiksi, un tas nemaz nav jādara»

Bauskas puišu grupa TV3 šovā «X faktors» dalību neturpinās, pagājušajā tiešraidē viņiem šovu nācies pamest

Latvijā popularitāti iemantojušais TV3 šovs «X faktors» šogad norisinās jau piekto reizi. Uz skatuves kāpj ar drosmi un muzikālu talantu apveltīti cilvēki, lai pierādītu savas spējas. Dalībnieku vidū šogad bija arī divi pārstāvji no Bauskas novada – grupa «Bekars» un iecavniece Patrīcija Spale.
Šovā «X faktors» aizvadītas jau trīs tiešraides, un 10. decembrī gaidāms fināls, kurā būs cīņa par galveno balvu. Dziedošo sacensību sāka 12 dalībnieki, kuri katrs strādāja kopā ar sev piešķirto mentoru – Latvijas mūzikas industrijā pazīstamu personu. Aijas Auškāpas paspārnē trenējās Alise Gamula, Emilija Bērziņa un grupa «Bekars», taču pašlaik no viņiem cīņu turpina tikai Emilija Bērziņa. Reiņa Sējāna komandā darbojās Gita un Reinis Reimaņi, dziedātāja ar segvārdu Luka un Estere Tauriņa, bet līdz šim sacensībā noturējusies Luka. Marats Ogļezņevs priekšnesumiem gatavoja Krišjāni Brasliņu, Patrīciju Spali un jauno dziedātāju Tipu, bet šovu tagad turpina Krišjānis Brasliņš un Tipa. Pie Intara Busuļa šova sākumā trenējās Daniels Širmanis, Katrīna Kovaļuka un Jānis Miglāns, bet spēlē sacensību turpina tikai Katrīna Kovaļuka.

Pareizā izvēle
Lai noskaidrotu, kā baušķenieku grupai «Bekars» veicas dalībā šovā, «Bauskas Dzīve» ieradās Rīgas Kinostudijā apciemot puišus pirms 26. novembra tiešraides. Diemžēl pēc šīs šova kārtas puišiem šovs bija jāpamet, taču sagatavotais materiāls ļauj ieskatīties pagātnē, kad «Bekars» vēl bija šova «X faktors» dalībnieks.
Grupas dalībnieks Jānis Biezais aicina «Bauskas Dzīvi» uz savu istabu, kurā viņi uzturas starp mēģinājumiem, gatavojoties iznācienam un vienkārši esot Rīgas Kinostudijā. Paši puiši smejoties stāsta, ka savu telpu uztur siltu un mājīgu, tāpēc bieži vien tieši viņu mazajā istabā pulcējas arī citi šova dalībnieki un darbinieki. Kad «Bauskas Dzīve» tikās ar puišiem, līdz 26. novembra tiešraides sākumam bija vēl teju trīs stundas, un tās dienas mēģinājums jau aizvadīts, tāpēc «Bekars» šķietamā mierā gaidīja uzstāšanās tuvošanos. Jānis Biezais jau bija apģērbies priekšnesuma tērpā, bijis grimēties, bet Armands Rutkovskis un Varis Jātnieks iekārtojušies sev ērtākā vietā un tik agri iznākšanai uz skatuves negatavojās.
«Bekara» puiši stāsta, ka iepriekš ilgāku laiku nemuzicēja, jo pandēmijas gados darbība nedaudz tika pieklusināta. Agrāk grupā spēlēja vēl viens dalībnieks – Matīss Kataņenko, taču nu puiši ir trīs, un viņi to izskaidro vienkārši: «Katram savs ceļš ejams». Jaunieši apstiprina, ka visi joprojām uztur draudzīgas attiecības un konflikta šāda lēmuma sakarā neesot bijis. Pirms «X faktora» atlases zinājuši, ka uz šovu parasti nepiesakās liels skaits grupu, tāpēc nolēmuši izmēģināt iespēju. «Mums likās, ka visu laiku skrienam uz riņķi, neredzējām iespēju, kur «iziet tālāk», nekā jau bijām, tāpēc šī likās pareizā izvēle,» teic Armands. Jānis teic, ka vēlme piedalīties un apjausma, ka vajag iet uz priekšu, visiem grupas dalībniekiem radās vienlaikus. Puiši atzīst, ka pēc dalības «X faktorā» nenoliedzami darīs vēl vairāk un ar jaudu virzīsies tālāk savā muzikālajā karjerā.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties BauskasDzive.lv abonementu:

"BauskasDzive.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē BauskasDzive.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā BauskasDzive.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.