Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Daudzpusīgi jaunieši ar humora izjūtu

Daļa Bauskas 2. vidusskolas 9.a klases audzēkņu plāno turpināt izglītoties šajā pašā vidusskolā

Bauskas 2. vidusskolā mācās trīs devītās klases. Šodienas laikraksta numurā – par divām no tām: 9.a un 9.c klasi.

Šogad Bauskas 2. vidusskolas 9.a klasē mācās 23 skolēni – septiņi zēni un 16 meitenes. Lai arī zēni ir mazākumā, tieši dažu puišu dēļ klase atstāj skaļu iespaidu.

Lielākā daļa audzēkņu ir kopā no 1. klases, daži klāt pienākuši 7. un 8. klasē. Pirmā audzinātāja bija Mārīte Aleksandrova. Savukārt ar pašreizējo klases audzinātāju, angļu valodas skolotāju Ingu Grišuli skolēni ir kopā no 5. klases.

Kopā piedzīvotas interesantas ekskursijas
Audzinātājai šī ir piektā audzināmā klase, viņa savējos raksturo šādi: «Vissirsnīgākie bērni, kādi bijuši audzināšanā, mūsdienīgi, daudzpusīgi jaunieši ar spilgtām rakstura iezīmēm. Kolektīvs ir draudzīgs, izpalīdzīgs, skolēni gudri un talantīgi, daudziem piemīt humora izjūta.»

Jaunieši savu audzinātāju uzskata par atsaucīgu, pretimnākošu, izceļ viņas izpalīdzību, izturību un sapratni, kā arī humora izjūtu. Pati skolotāja atzīst, ka reizēm esot arī šerpa.

Kopā piedzīvoti daudzi skaisti un interesanti brīži, klase katru gadu dodas mācību ekskursijās. Apmeklēta zirgu audzētava «Piķurgas» Salaspils novadā. Būts ekskursijā Siguldas novadā, «Escape Town», aizraujoši izklaidējošā kvestu spēlē, kad nonākuši Otrā pasaules kara pilsētā, kas pēc pagaidu pamiera noslēgšanas ir sadalīta trīs ietekmes zonās – vācu, krievu un amerikāņu. Būts arī «VIZIUM», Ventspils zinātnes centrā, un citur. Pēdējā zvana diena 10. maijā aizvadīta kopā ar 9.c klasi ekskursijā Līgatnē, Vienkoču parkā.

Daudz talantu
Radošs popurija priekšnesums šogad izdevies mācību iestādē rīkotajā «Popielā», jaunieši apmeklē diskotēkas skolā. Audzēkņiem patīk angļu valodas, sporta, krievu valodas un matemātikas stundas, skolotāja Rita Skorodihina allaž sakot: «Kas var būt labāks par vienu matemātikas stundu? Divas matemātikas stundas.» Inženierzinību, datorikas, dizaina un tehnoloģiju skolotājs Vadims Grigorjevs prot vadīt interesantas stundas, viņš ir jautrs un pretimnākošs, apveltīts ar humora izjūtu, stāsta skolēni. Grūtāki mācību priekšmeti šķiet ķīmija, citam krievu valoda. Jauniešus nedaudz biedē matemātikas, citus latviešu valodas un angļu valodas eksāmens. Savukārt izlaidums plānots vairāk kā ģimeniski svētki.

Nikola Šakele katru gadu piedalās novada matemātikas olimpiādē, kurā teju katru gadu ieņemot otro vietu. Daudzi klasē ir sportiski, par to liecina sasniegumi skolas un novada mēroga sacensībās. Klasē ir dambretes un šaha spēļu meistares Nikola Šakele un Laura Krasņikova. Laura un Nellija vairākus gadus pārstāvējušas skolu volejbola sacensībās. Emīls Gusts nopietni nodarbojas ar vieglatlētiku, bet Igors Šims ar futbolu. Klāvu Donu Bajāru piesaista ekstremālie sporta veidi, viņš iecienījis braukšanu ar BMX velosipēdu. Nikola Petrauska ar aizrautību apmeklē zirgu izjādes JSK «Lejnieki». Henrija Kārļa hobijs ir makšķerēšana.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties BauskasDzive.lv abonementu:

"BauskasDzive.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē BauskasDzive.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā BauskasDzive.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.