Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Drošībai – brīvprātīgo spēks

Latvijas Brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrību apvienības valde, sagaidot brīvprātīgo ugunsdzēsēju kustības 157. gadadienu, pasniegusi apvienības Atzinības rakstus brīvprātīgajiem ugunsdzēsējiem un amatpersonām.

Apbalvojums pasniegts arī Ārim Gothardam, Skaistkalnes brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrības valdes priekšsēdētājam un komandas vadītājam. Atzinības rak-sta piešķiršanas formulējums – «par pašaizliedzīgu un ilggadēju darbu, strādājot Latvijas brīvprātīgo ugunsdzēsēju kustībā, tautas labā un saglabājot ugunsdzēsības tradīcijas», «Bauskas Dzīvi» informē Vijārs Griķis, Latvijas Brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrību (BUB) apvienības priekšsēdētājs.

«Brīvprātīgo ugunsdzēsēju saime, apvienības valde ļoti cer, ka kustības darbība beidzot atainosies Pašvaldību un Ugunsdrošības un ugunsdzēsības likumā, lai mūsu lielā saime tiktu atzīta varas gaiteņos kā leģitīms veidojums, kuru ciena, atzīst un lolo, jo tas ir milzīgs spēks, kura potenciāls saprātīgi izmantojams dzīvesvietās civilās aizsardzības un valsts drošības stiprināšanā,» pauž V. Griķis.

«Bauskas Dzīve» sazinājās ar Āri Gothardu. Brīvprātīgo ugunsdzēsēju kustībā cienījamais kungs darbojas «kopš kolhoza laikiem, proti, 1980. gadu sākuma, vidus», pārņemot «stafeti» no Rūdolfa Čipena, toreizējā Skaistkalnes kolhoza darba aizsardzības inženiera un ugunsdzēsēju priekšnieka. Jēdziens «kolhoza ugunsdzēsēji» toreiz arī nozīmēja brīvprātīgos ugunsdzēsējus. Līdz tam Ā. Gothards kopsaimniecībā strādājis par šoferi un kombainieri.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties BauskasDzive.lv abonementu:

"BauskasDzive.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē BauskasDzive.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā BauskasDzive.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.