Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Filmēšanās sniedz vairāk drosmes

Televīzijas realitātes raidījuma «Ģimene burkā» dalībniece – par dzīvi kadrā un aiz tā

Saruna ar televīzijas realitātes raidījuma «Ģimene burkā» dalībnieci Esteri Bindri klausāma nodibinājuma «ViedDoma» raidierakstā «Klačotava», laikrakstā īsi ar to iepazīstinām. Viešņa stāsta, kā notiek filmēšanās, kā šovs mainījis viņas ikdienu.

TV raidījuma «Ģimene burkā» dalībniece Estere Bindre atklāj, kā viņas ģimene iesaistījās realitātes šovā. «Viss sākās ar to, ka jau iepriekš mēs bijām piedalījušies šovos – «Tēti, brauc mājās!», tad raidījumā, kurš bija saistīts ar remontu, un arī šovā «Dziedošās ģimenes». Tad kaut kā «caur kontaktiem» manai mammai deva ziņu par šo šovu, jautāja, vai tas mūs interesē, uzaicināja, un mēs piekritām,» stāsta Estere, «tētis bija pret filmēšanos šovā, viņš bija ļoti skeptisks par to, kas notiks un kāpēc jāfilmē. Mana reakcija bija – o, kas tas tāds ir?! Man bail! Ko es tur darīšu?»

Jauniete atzīst, ka viņa uztraukusies par to, vai viņu ģimenei vispār būs, ko rādīt skatītājiem, un vai citiem būs interesanti vērot viņu ikdienu. Taču vēlāk pēc atgriezeniskās saites ar šova skatītājiem meitene saprata, ka auditorijai ir interesanti sekot viņu ikdienai.

Labāk, lai runā
Raidieraksta «Klačotava» vadītāja Kintija Gurkovska viešņu iztaujāja par to, kā filmēšanās televīzijas raidījumā ietekmē viņas personīgo dzīvi. «Es teiktu, ka ļoti ietekmē, jo arī iepriekš darīju visu to, ko līdz šim, bet tad, kad sāku saņemt «heitu» (no angļu val. – ‘nīšana’) no cilvēkiem un mani sāka pētīt uz ielām, sociālajos tīklos, tad sāku piedomāt, ko es daru, ko velku mugurā, kā uzvedos cilvēku priekšā,» par savu pieredzi stāsta Estere.

Meitene min atgadījumu, kad vienā šova sērijā pārāk atklāti izteica savas domas, kā dēļ internetā viņa tika pamatīgi nomelnota un nesaprasta. Pēc šī atgadījuma viņa ir guvusi mācību, ka ir uzskati, kurus tomēr labāk paturēt pie sevis.

«Tam visam ir tik daudz pušu, bet kaut kā beigās samierinos ar to, jo ir tas iekšējais līdzsvars, kad es pati sev pasaku, lai nomierinos,» stāsta Estere, «labāk, lai cilvēki nīst, nevis neko par tevi nesaka, jo tad vismaz zini, ka viņi skatās (red. – šovu), ka viņiem interesē. Tas ir daudz labāk nekā tad, ja cilvēki neko nepasaka par tevi.» Estere uzskata, ka sliktās piezīmes internetā ir normāla parādība, ko viņa uztver pozitīvi, jo tas pierādot, ka viņa ir interesanta skatītājiem.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties BauskasDzive.lv abonementu:

"BauskasDzive.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē BauskasDzive.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā BauskasDzive.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.