Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Iespējas dzīves svinēšanai

Bauskas rātsnamā pirmo reizi tematiskā pasākumā «Plāno kāzas Bauskas novadā!» tikušies kāzu rīkošanā iesaistītie uzņēmēji

«Šis bija pašiem pirmais randiņš,» Bauskas rātsnamā un Rātslaukumā notikušajā pirmajā pasākumā «Plāno kāzas Bauskas novadā!» sacīja uzņēmēji, kas tajā piedalījās.

Kā jau «Bauskas Dzīve» rakstījusi, Tūrisma informācijas centrs (TIC) bija vienkopus pulcējis dažādus pakalpojumu sniedzējus, kas būtu nepieciešami palīgi kāzu, vecmeitu un vecpuišu ballīšu rīkošanā. Šāds sarīkojums Bauskā organizēts pirmo reizi.
Laikraksta 7. oktobra numurā bija stāsts par viesu namiem, kas apmeklētājus 1. oktobrī Bauskā iepazīstināja ar saviem piedāvājumiem, tagad – informācija par dažiem citu nepieciešamu, interesantu un aizraujošu pakalpojumu sniedzējiem.

Brukna, Jumpravmuiža un restorāns «Mūza»
Topošajai vai jaunajai ģimenei svarīgus brīžus iespējams svinēt Bruknas muižā. Kā stāsta sirsnīgie un komunikācijai atvērtie jaunie muižas pārvaldnieki Madara un Kristaps Bokmaņi, laulību ceremonija vai kristības sarīkojamas Sv. apustuļu kapelā, iepriekš vienojoties ar priesteri Andreju Mediņu. Madara šeit arī iepriekš strādājusi brīvprātīgo darbu, bijusi kopienas vecākā, tāds dzīvesveids. Abi ar Kristapu Bruknā arī laulājušies.

Muižas ēkā un teritorijas kompleksā ir lauku pirtiņa, iespējams rīkot svētkus gan pagalmā un parkā, gan Iecavas upītes krastā, savukārt muižas mājā pieejamas vairākas svinību zāles; trauku, inventāra un virtuves noma, iespējams nakšņot līdz 70 viesiem, ir arī telts vietas.

Savukārt Bauskai netālajā Jumpravmuižas parkā dažādām svinībām dažādi piedāvājumi, atkarībā no klientu vēlmēm, bet tas īpašais zīmols ir zirgi. Saimniece Anna Fedoulova piedāvā izjādes ar zirgiem, fotosesijas skaistajā parkā un ar zirgiem, ekskursijas. Laulību ceremonijas var notikt lapenītē, kas parka iekļauta, ir arī telpa nelielām viesībām, jaunais pāris var palikt Jumpravmuižā pa nakti, ir viņiem nakšņošanai īpaša istaba. Bez svinībām vēl piedāvā reitterapiju – terapiju ar zirgiem. Anna to apguvusi, šajā jomā izstrādājusi pētniecisko darbu par rehabilitācijas metodi bērniem ar invaliditāti. Sporta izglītības aģentūrā mācījusies izjādes ar zirgu. Viņa ir Latvijas Sporta federāciju padomes sertificēta sporta trenere, ir C kategorijas sporta sertifikāts jātnieku sportā. Joprojām daudz darba, laika un līdzekļu iegulda parkā, tā uzturēšanā, kopšanā, un tas arī ciemiņiem ir viena no lielajām vērtībām.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties BauskasDzive.lv abonementu:

"BauskasDzive.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē BauskasDzive.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā BauskasDzive.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.