Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Jelgavas tipogrāfijas veiksmes stāsts

Gandarījums, ko sniedz grāmatu ražošana

Uzņēmums «Jelgavas tipogrāfija» zināms arī darbības partneriem Bauskas novadā. Nupat Rundāles pils muzejā atvērtā grāmata «Rundāles pils krāsnis» arī tur drukāta, un grāmatu izdevēji Rundālē allaž šo sadarbību augstu vērtējuši.|

SIA «Jelgavas tipogrāfija» dibināta 1996. gadā un pirmos desmit gadus bija pazīstama kā reklāmas, etiķešu un vietējo laikrakstu drukātāja. «Savā nozarē bijām profesionāļi, un ar mums sadarbojās labākās Rīgas reklāmas aģentūras. Lai informācija nonāktu pie lielāka skaita iedzīvotāju, bukletu un reklāmas materiālu tirāžas sasniedza pat 500 – 600 tūkstošus. Vēlāk pievērsāmies arī kalendāru un plānotāju ražošanai. Tomēr, sākoties interneta laikmetam, pasūtījumu kļuva mazāk, un bija laiks pārmaiņām,» uzņēmuma vēsturi ieskicē SIA «Jelgavas tipogrāfija» valdes priekšsēdētājs Māris Matrevics.

gadā uzņēmums pieņēma lēmumu investēt grāmatu izgatavošanas tehnoloģijās, un 2007. gadā tipogrāfija pilnībā pārcēlās no pilsētas centra uz rūpniecisko rajonu Langervaldes ielā.

Pamatvērtības, kas paliek nemainīgas
Cilvēks, darbs un daba – tās ir Jelgavas tipogrāfijas pamatvērtības. «Ar vārdu «cilvēks» saprotam katram darbiniekam doto iespēju sevi pilnveidot, izglītoties un kļūt labākam un profesionālākam. Savukārt daba ir mūsu depozīts un mantojums, ko atstāsim saviem bērniem. Redzēt ilgtermiņā nozīmē atdot šodien. Mēs labprāt izvēlamies papīru, kas iegūts no ilgtspējīgi apsaimniekotiem mežiem, strādājam ar videi draudzīgām krāsām, izejvielām un tehnoloģijām, ekonomējam resursus. Uzņēmuma nākotne virzīta uz to, lai pie mums drukātajām grāmatām CO² izmeši būtu kompensēti. Esam taisnīgi, profesionāli, atbildīgi, atvērti jaunām idejām un sadarbībai ar grāmatu izdevējiem, māk-sliniekiem, dizaineriem un sabiedrību kopumā, jo citādi mūsu industrijā strādāt nebūtu iespējams,» ir pārliecināts uzņēmuma vadītājs. Tipogrāfija ir viens no retajiem uzņēmumiem, kur klients var doties ekskursijā uz ražošanas telpām, lai gūtu jaunas zināšanas, savukārt izpildītājs labāk saprastu klienta vēlmes.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties BauskasDzive.lv abonementu:

"BauskasDzive.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē BauskasDzive.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā BauskasDzive.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.