Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Lai mācītos, vajadzīga laba «degviela»

Pērnā gada nogalē vairākām Bauskas novada skolām ir mainījies uzņēmums, kas nodrošina ēdināšanu, jo līgums ar SIA «Aniva» beidzās. Tika veikta jauna iepirkuma procedūra. Pretendenta izvēles kritērijs – saimnieciski visizdevīgākais piedāvājums.

Līgums ar trim uzņēmumiem
SIA «Aniva» pieteicās trijās daļās no sešām, proti, uz ēdināšanas pakalpojuma sniegšanu Bauskas 2. vidusskolā, Bauskas pilsētas pamatskolā, Bauskas Valsts ģimnāzijā. Tomēr kā saimnieciski visizdevīgākais piedāvājums tika atzīts Lietuvā reģistrētas SIA «Concord Service Group» piedāvājums.

Pagājušogad sešām Bauskas novada izglītības iestādēm bija iepirkuma procedūra uz ēdināšanas pakalpojumu sniegšanu. Ar SIA «Concord Service Group» noslēgts līgums par audzēkņu ēdināšanu līdz 2027. gada 1. septembrim Bauskas 2. vidusskolā, Bauskas pilsētas pamatskolā, Bauskas Valsts ģimnāzijā, Misas pamatskolā, Skaistkalnes vidusskolā. Savukārt Pilsrundāles vidusskolā un tās struktūrvienībās Bērstelē un Svitenē noslēgts līgums par audzēkņu ēdināšanu līdz 2027. gada 1. septembrim ar SIA «Neiba», informē Bauskas novada sabiedrisko attiecību nodaļa, par to liecina arī elektronisko iepirkumu sistēma «eis.gov.lv».

«Concord Sevice Group Ēdiens.lv» ir pilnsabiedrība, kas sastāv no tās biedriem SIA «Concord Service Group» un SIA «Ēdiens.lv». Kopš 2020. gada 1. septembra pilnsabiedrība «Concord Service Group Ēdiens.lv» uz pieciem gadiem nodrošina ēdināšanas pakalpojumu šādās ie-stādēs: pirmsskolas izglītības ie-stādē «Pasaulīte», pirmsskolas izglītības iestādē «Zīlīte», Codes pamatskolā, Griķu pamatskolā, Mežotnes sākumskolā, Pamūšas speciālajā pamatskolā, Uzvaras pamatskolā, Vecsaules pamatskolā un Īslīces pamatskolā. Savukārt Iecavas vidusskolā līdz 2025. gada 31. decembrim ēdināšanu nodrošina SIA «Žaks-2». Pārējās Bauskas novada izglītības iestādes ēdienu gatavo pašas, informē Bauskas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību nodaļa.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties BauskasDzive.lv abonementu:

"BauskasDzive.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē BauskasDzive.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā BauskasDzive.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (2)

  1. Labdien!
    Bērni ļoti bieži sūdzās par ēdienu skolā!Griķi ar mērci esot vispār neēdami!Makaroni ar sieru viss vienā kamolā un vienmēr tiek pasniegts atdzisis ēdiens(lielākajām klasēm,protams ne katru dienu)!Gribētos arī lai pavāres seko higēnai,cimdi nekas netiek lietots,pakasa pakausī matus un ta liek gaļu šķīvjos!Gribētos lai atnāk kādreiz kāda pārbaude,bet skolai nezinot!Domāju,ka būtu daudzas lietas ko uzlabot!

    3
    1
  2. par nebūšanām jāsauc konkrēta skola vārdā – ēdinātājs skaitās viens, bet pavāri ta dažādi…

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.