Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Latviešu valodas skolotājas audzēkņi ar matemātikas prioritāti

Bauskas Valsts ģimnāzijas 9.a klase lepojas ar panākumiem mācībās

«Kā mūs atcerēsies? Kā matemātikas skolotājas Guntas Dzenes mīļākos bērnus. Kā saliedētāko klasi šajā skolā,» saka Bauskas Valsts ģimnāzijas 9.a klases skolēni. Klasē mācās 22 jaunieši, no tiem desmit zēni un 12 meitenes.

Daļa audzēkņu ir kopā jau no 1. klases, bet ģimnāzijā parasti ir tā, ka 7. klasē atkal visi tiek sajaukti, un tad nu pēdējos trīs gadus ir gandrīz jauna klase, kuru audzināja skolotāja Sanita Anspoka, bet mācību gada noslēgumā klases audzinātāju aizstāja Bauskas Valsts ģimnāzijas direktores vietniece Inita Nagņibeda.

Patstāvīgi jaunieši
Lai arī klases audzinātāja Sanita Anspoka ir latviešu valodas, literatūras un teātra mākslas skolotāja, tomēr paši jaunieši vērtē, ka viņi ir matemātikas klase. «Matemātikā varbūt dažreiz veicas ne tik labi, kā gribētu, bet mēs esam matemātiķu klase,» tā jaunieši. «Viņi ir patstāvīgi. Viņu pašpārliecinātība ir augusi. Ja kādreiz par matemātiku sāp sirds, mums ir matemātikas skolotāja, pie kā griezties. Tikām visi galā,» saka S. Anspoka. Audzēkņi pateicīgi ne tikai skolotājai Guntai Dzenei, bet arī fizikas skolotājai Inetai Kālei. «Viņa domā par to, lai stundas ir maksimāli uztveramas un labāk varam iemācīties. Pretstats tipiskiem skolotājiem,» tā jaunieši.

Augstākā vidējā atzīme klasē ir Nikolai Maļiņičai. «Viss jāuzņem vienkārši, jābūt mierīgai, nav jāuztraucas,» tā savu panākumu atslēgu iezīmē Nikola. Par labām atzīmēm skolotāja slavē arī Danielu Gloriju Augusti, Elzu Stūri, Eniju Hačikjanu, Katrīnu Ārenti, Diānu Maceviču, Renāru Kalniņu un Nikolu Trasūni.

Iegūtas arī godalgotas vietas novada olimpiādēs – Nikolai Maļiņičai otrā vieta latviešu valodas un literatūras olimpiādē, savukārt atzinības Elzai Stūrei un Danielai Glorijai Augustei. Krievu valodas olimpiādē uzvara Danielai Glorijai Augustei, savukārt Diānai Macevičai atzinība. Vēl vienu atzinību Daniela Glorija Auguste ieguva bioloģijas olimpiādē. Matemātikas olimpiādē «Ķengurs» Nikolai Maļiņičai trešā vieta skolā.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties BauskasDzive.lv abonementu:

"BauskasDzive.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē BauskasDzive.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā BauskasDzive.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.