Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Mācīties demokrātiju

Eiropas valstīs norisinās Eiropas Parlamenta vēstnieku skolas aktivitātes, kurās iesaistās arī Bauskas Valsts ģimnāzijas skolēni.

Eiropas Parlamenta (EP) vēstnieku skolu programma paredzēta 9. – 12. klašu audzēkņiem un tiek veiksmīgi īstenota visās 28 Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīs, jau sesto mācību gadu arī Latvijā. EP Vēstnieku skolu programmas mērķis ir jauniešos veicināt apziņu par sevi kā nozīmīgu Eiropas Savienības daļu, rosināt izpratni par sabiedrībā notiekošo un motivēt līdzdarboties, kā arī sniegt metodisko atbalstu skolotājiem ES tematikas integrēšanai mācību procesā.

EP birojs Latvijā «Bauskas Dzīvei» atklāja, ka pašlaik Eiropas Parlamenta vēstnieku skolu programmā iesaistījušās vairāk nekā 75 Latvijas skolas. To sadarbībā ar skolām mācību gada laikā īsteno Eiropas Parlamenta birojs Latvijā. Programma ir ilgstošas sadarbības platforma, kas veicinājusi arī Latvijas skolu savstarpējo sadarbību, vairojot labās prakses piemērus pedagoģijā un pilsoniskajā sabiedrībā mūsu valstī.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties BauskasDzive.lv abonementu:

"BauskasDzive.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē BauskasDzive.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā BauskasDzive.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.