Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

«Neesam jau profesionāļi»

Vēl Bauskas kultūras centrā apskatāma tautas fotostudijas (TFS) «Bauska» izstāde «Latvijai», kuru drīz plāno nomainīt pret jaunu. Par aizraušanos ar fotografēšanu «Bauskas Dzīve» sarunājas ar fotostudijas dalībniekiem.

Bauskas kultūras centra (BKC) tautas fotostudijas «Bauska» izstādē «Latvijai» apskatāmas studijas dalībnieku Māra Kreitenberga, Ģirta Donerblica, Gata Zotova, Andra Dūmiņa, Antas Podžus, kā arī tās vadītāja Arņa Indrika fotogrāfijas.

Fotogrāfiju kadros redzamas gan tuvāku, gan tālāku apkārtņu āres, dabasskati, dažādi cilvēki, kuros saskatāmas viņu raksturu šķautnes, kā arī kāds fiksēts mir-klis no viņu dzīves. Apskatot izstādi, uzreiz izjūtams tai piešķirtais temats – Latvijai, jo katrs sevi kā latvieti var saskatīt vismaz vienā un pat ja ne visās fotogrāfijās.
Aizraušanās. Fotostudijas dalībnieki «katru dienu varētu jaunu izstādi izlikt, jo bilžu ir daudz»

Vaļasprieks jau no bērnības
«Izstāde «Latvijai» BKC būs skatāma līdz brīdim, kad gada sākumā kāds no mūsu kluba biedriem izliks nākamo ekspozīciju,» stāsta tautas fotostudijas «Bauska» vadītājs Arnis Indriks, «šajā konkrētajā izstādē ir vairāku autoru kopdarbs. Veidojot izstādi, tiek apskatīta tēma, un tad arī atlasītas tai piemērotas fotogrāfijas.»

Pašlaik fotostudijā darbojas aptuveni 20 dalībnieki, kuri sanāk kopā katru nedēļu otrdienās. «Pirmā sanāksme jaunajā gadā notiks nākamajā nedēļā, un tad arī sanāksim visi kopā un izrunāsim šī gada plānus,» teic A. In-driks, «reizi nedēļā kopā sanākam, un tad runājam, kas jauns, kāds darbs katram radīts.»

A. Indriks pastāsta, ka ar fotografēšanu nodarbojas jau kopš bērnības un tā ir viņa aizraušanās. «Katram no mums ir savs hobijs, man tā ir fotografēšana,» tā A. Indriks, «visvairāk man laikam patīk fotografēt dabu, kas ir tā vēsturiski iegājies. Izej dabā, un tur daudz ko var redzēt.» Fotostudijas vadītājs teic, ka nākamā varētu būt fotostudijas dalībnieka Māra Kreitenberga darbu izstāde. «Viņa fotogrāfijas ir pavisam citādākas nekā mums, pārējiem, viņam ir savs stils, ko viņš ir izkopis, turpina to izkopt,» kolēģi novērtē A. Indriks.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties BauskasDzive.lv abonementu:

"BauskasDzive.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē BauskasDzive.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā BauskasDzive.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.