Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Pašvaldības līdzfinansējums uzņēmējiem – no ideju konkursa 15 dalībniekiem Bauskas novadā naudu piešķir astoņiem pretendentiem

No ideju konkursa 15 dalībniekiem Bauskas novadā naudu saņem astoņi pretendenti

Bauskas novada Uzņēmējdarbības un kompetenču attīstības centrs Bauskas rātsnamā rīkoja pasākumu, kura laikā oficiāli piešķīra pašvaldības līdzfinansējumu projektu konkursa «Īsteno savu ideju Bauskas novadā» dalībniekiem.

Pašvaldības līdzfinansējums 2023. gada projektu konkursam «Īsteno savu ideju Bauskas novadā!» ir 30 000 eiro. Konkursa veiksminiekus pašvaldība aicināja uz kopēju pasākumu 1. jūnijā Rātsnamā, kur skanēja amatpersonu uzrunas un priekšnesumi, ko sniedza Bauskas mūzikas un mākslas skolas audzēkņi ģitārspēlē Keita Maldute un akordeona spēlē Kristers Pērkons un Jēkabs Kolbergs.

Atbildīgi dalīta nauda
Par konkursa gaitu informēja Uzņēmējdarbības un kompetenču attīstības centra vadītāja Elita Priedniece, kura atzina, ka atsaucība bijusi milzīga – 15 iesniegti projekti.

Bija jāturpina iepriekšējais novados iesāktais darbs uzņēmēju atbalstam. Katra pašvaldība rūpējas, lai uzņēmēju būtu pēc iespējas vairāk, pēc iespējas vairāk darba vietu un vairāk pašvaldības pakalpojumu. «Tāpēc viens no pašvaldības uzdevumiem ir atbalstīt uzņēmēju vēlmi veidot savu biznesu. 15 saņemti pieteikumi ir labs rādītājs izsludinātajam konkursam šādā mērogā. Mēs kā pašvaldība domāsim par instrumentiem, kā palīdzēt jūsu uzņēmumiem. Ir projekti, kas pie jums var nonākt arī caur mūsu Uzņēmējdarbības un kompetenču attīstības centra konsultācijām. Izmantojiet šos piedāvājumus, lai uzņēmējdarbība mūsu novadā attīstās,» teica Bauskas novada domes priekšsēdētājs Aivars Okmanis.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties BauskasDzive.lv abonementu:

"BauskasDzive.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē BauskasDzive.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā BauskasDzive.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.