Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Saliedēta un disciplinēta radošu organizatoru klase

Bauskas 2. vidusskolas 9.b klases 16 jaunieši turpinās mācības savā skolā

Iepazīstinām ar Bauskas 2. vidusskolas 9.b klasi; par šīs mācību iestādes 9.a un 9.c klases audzēkņiem publikācija bija iepriekš – «Bauskas Dzīves» 14. maija numurā.

Bauskas 2. vidusskolas 9.b klasē mācās 25 audzēkņi – 15 meitenes un desmit zēni. Pārsvarā klases sastāvs bijis nemainīgs, visi kopā ir no 1. klases, atsevišķi skolēni klāt pienākuši no Mežotnes, Codes skolas, no ģimnāzijas un labi iekļāvušies kolektīvā.

«Virpulis» un «viesulis»
Pirmā klases audzinātāja bija Indra Hiršfelde, pašlaik – latviešu valodas un literatūras skolotāja Daila Simsone. «Skolotāja ir sirsnīga, stingra, izpalīdzīga, saprotoša, sniedz milzīgu atbalstu, ir ar humora izjūtu,» tā tagadē-jo audzinātāju, ar ko kopā no 5. klases, raksturo jaunieši.

Savukārt pedagoģe par savējiem teic: «Klase ir draudzīga un saliedēta. «Viens par visiem un visi par vienu» – tāda varētu būt devīze. Stundās ir ļoti disciplinēti, bet, kad ir pasākumi, tad «virpulis» un «viesulis». Par katru skolēnu varu teikt tikai labus vārdus, nekādi lieli nedarbi nav bijuši. Laba sadarbība izveidojusies arīdzan ar skolēnu vecākiem, kas atbalsta gan klases, gan skolas pasākumus. Jaunieši ir darboties griboši. Ļoti emocionāli ir bijuši pasākumi skolā – popiela ik gadu, Halovīna ballītes, pārgājieni uz Plūdoņa «Lejeniekiem», sporta dienas, Eiropas dienas, Bauskas pils apmeklējumi, ziedu nolikšana pie Brīvības pieminekļa. Pasākumu bija ļoti daudz.»

Sirsnīga gaisotne
Klasē izveidojušās ļoti draudzīgas attiecības, jaunieši kopā veido savu ikdienu arī ārpus skolas. Septītajā klasē taisījuši putnu būrīšus, izvietojuši Likvertenu mežā, savukārt tagad Pēdējā zvana svētkos gājuši tos meklēt. Kopā piedzīvoti daudzi neaizmirstami, interesanti un sirsnīgi notikumi. Visspilgtākās atmiņas ir par ekskursijām – «Ādažu čipsu» ražotnē, «VIZIUM» zinātnes centrā Ventspilī, Siguldā, Kaķīšu trasē, apmeklēti Rīgas un Ķekavas 200 dārzi, kino un teātris. Meitenes, sevišķi Marta Purviņa, aktīvi piedalās skolas pašpārvaldē, tāpēc klase ir aktīva visos pasākumos – Čību dienā, Krāsu dienā un citos. Ļoti lietderīgas ir izveidojušās projektu nedēļas ar interesantiem pasākumiem, piemēram, iepazīstot dažādas vietas Bauskā.

«Žēl, ka nācās vairāk nekā gadu mācīties attālināti, mēs būtu organizējuši vēl daudzus, daudzus pasākumus. Jaunieši prot sagatavot izcilus pārsteigumus gan Skolotāju dienā, gan apsveikt katru klases skolēnu dzimšanas un vārda dienā. Tās ir tradīcijas, kas liecina par sirsnīgu gaisotni klasē. Skolēni ļoti lepojas ar savu moderno skolu, priecājas par veikto renovāciju. Ļoti gaidījām, kad ieraudzīsim savu klases telpu. Bija liela sajūsma par ieraudzīto! Paldies iestādes direktorei par to, ka mācāmies modernā skolā,» teic audzinātāja Daila Simsone.

Klases «saulīte» Estere ir visaktīvākā, visenerģiskākā, viņa katram pateiks labu vārdu, dos padomu grūtā brīdī un palīdzēs, lepojas skolotāja. Klases intelektuālis Jurģis Stīpnieks labus rezultātus gūst ne tikai mācībās, bet ievērojami panākumi viņam ir arī dambretes un šaha spēlēs novadā un valstī, ««Bauskas Dzīvē» bieži redzam Jurģa foto kā līderi», priecājas klases audzinātāja.

Savukārt Elizabete un Beāte labas sekmes apvieno ar darbošanos Jaunsardzē. Elīna sevi veltījusi folklorai, jauniete darbo-jas skolas folkloras kopā «Urdziņa» un Bauskas folkloras kopā «Trejupe».

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties BauskasDzive.lv abonementu:

"BauskasDzive.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē BauskasDzive.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā BauskasDzive.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.