Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Viss svarīgākais notiek virtuvē

Neformālā gaisotnē biedrība «Bauskas vecpilsēta» rod sadarbību un idejas nevalstisko organizāciju attīstībai

Biedrība «Bauskas vecpilsēta» rīkoja pasākumu ar mērķi veicināt Bauskas vecpilsētas kopienas veidošanos, iesaistot šajā procesā nevalstiskās organizācijas un pašvaldības pārstāvjus. Šoreiz tā bija «Demokrātijas virtuve», kas notika netradicionālā vietā – Likvertenos.

Skaidrs, ka «Demokrātijas virtuvi» varēja rīkot arī Bauskas vecpilsētas teritorijā, bet jau iepriekšējās tikšanās reizēs vairākas saimnieces atzina, ka Bauskas vecpilsētas teritorijā izveidot jaunu ēdināšanas vietu ir sarežģīti un dārgi. Tāpēc šoreiz ciemošanās bija pie zīmola «Sviesta karamele» saimnieces Ievas Ozolas, kura telpas ierīkojusi Likvertenos, lielākus pasākumus rīko Bauskas motormuzejā un cer, ka reiz radīs telpas arī Bauskas vecpilsētā.

Tikšanās pie Ievas
Uz tikšanos 14. janvārī bija aicināti ne tikai nevalstisko organizāciju pārstāvji, bet arī viesi no Bauskas novada sociālā dienesta un vismaz viens katras partijas pārstāvis no Bauskas novada domes. Partiju «Latvijas attīstībai» pārstāvēja Laine Baha, Nacionālo apvienību – Līga Jankova, Zaļo un Zemnieku savienību – Mārtiņš Cimermanis, Latvijas Reģionu apvienību – Guntis Kalniņš, Jauno konservatīvo partiju – Ineta Nagņibeda. Ieradās arī vairāk nekā piecu biedrību pārstāvji.

Namamātei Ievai Ozolai sadarbība ar biedrību «Bauskas vecpilsēta» sākusies jau tajā laikā, kad Bauskas vecpilsētas Pagalmu svētkos kā balvas piedāvāja meistares gatavotās sviesta karameles. Tagad I. Ozola ir «Bauskas vecpilsēta» biedre un aktivitātēs iesaistās arī kā jaunā uzņēmēja.

I. Ozola 12 gadus strādājuši Bauskas novada pašvaldībā par juristi, bet pirms gada kļuvusi par jauno uzņēmēju. «Izvēlējos iet patstāvīgu ceļu tālāk un attīstīt to, kas bija mans hobijs. Pašlaik piedāvāju meistarklases karameļu gatavošanā. Stāstām arī par veselīgu dzīvesveidu. Ēkai pirmais stāvs ir izremontēts un aprīkots projektā – tā tapa «Sviesta karameles» māja. Iesaistījos «Bauskas vecpilsētas» biedrības darbībā un labprāt uzņemu «Demokrātijas virtuvi»,» stāstīja I. Ozola. «Kad projekts tapa, domāju, ka visi brauks pie manis ciemos, bet mana vieta pagaidām vēsuma periodā nav pieejama, un bija labs risinājums tikties pie Ievas,» smaidīja otra saimniece Daira Jātniece.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties BauskasDzive.lv abonementu:

"BauskasDzive.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē BauskasDzive.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā BauskasDzive.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.