Latvijas čempionāta futbolā Dali Dali 3. līgas Rietumu grupas spēlē «Bauskas BJSS/Mēmele» 16. jūnijā uzņēma savās mājās līgas debitantus «Kuldīgas FS/Goldigen United». Jau spēles sākumā bija skaidrs, ka mačs būs aktīvs un potenciāli bagāts ar vārtu guvumiem. Jau pirmajās minūtēs vienības apmainījās ar vārtu guvumiem – precīzs no baušķenieku puses bija Raivis Miļūns.

Turpinājumā ar skaistu tālsitienu viesi izvirzījās vadībā ar 2:1, bet baušķenieki uzbruka ļoti centīgi un bija sajūta, ka spēle tomēr būs mājinieku labā. Jau pēc trīs minūtēm rezultātu izlīdzināja Mārtiņš Starodubcevs – pa labo malu veiksmīgi aizskrēja R. Miļūns, atspēlējot atpakaļ gar vārtiem un pirmais pie bumbas bija jaunais baušķenieks.

Otrais puslaiks noritēja varen raibi. Vairākas labas iespējas gūt vārtus bija R. Miļūnam un vienu no šīm iespējām viņš izmantoja – 3:2. Turpinājumā R. Miļūnu nomainīja Miks Zaharčenoks, kurš guva vārtus jau pirmajā uzbrukumā, bet tiesnesis lēma šos vārtus neieskaitīt. Turpinājumā abas komandas apmainījās ar sitieniem pa vārtiem, bet rezultāts nemainījās un baušķeniekiem pirmā uzvara.