Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Bauskas slimnīcā atzīmē Medicīnas darbinieku dienu

Bauskas slimnīcas pagalmā svētdien, 16. jūnijā, tika atzīmēta Medicīnas darbinieku diena, godinot medicīnas iestādes ap 180 cilvēku lielo personālu, kas ikdienā sniedz palīdzību daudziem jo daudziem gan vietējiem, gan apkārtējo novadu ļaudīm. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Medicīnas darbinieku dienai veltītajā sarīkojumā tika sumināti Bauskas slimnīcas darbinieki, kas šogad atzīmē apaļās darba stāža jubilejas, kā arī tie strādājošie, kuri iedzīvotāju balsojuma rezultātā ieguvuši īpašas nominācijas. Šogad “Bauskas slimnīca” iedzīvotājus aicināja balsot par smaidīgāko, enerģiskāko un stilīgāko Bauskas slimnīcas darbinieku. Aptauja tika ieviesta pagājušajā gadā, pērn gan bija citas nominācijas (ārsts ar pozitīvāko attieksmi pret pacientu, māsa ar pozitīvāko attieksmi pret pacientu, funkcionālais speciālists ar pozitīvāko attieksmi, “Gada ārsts” un “Gada māsa”).

Bauskas slimnīcā informēja, ka piecdesmitajā darba jubilejā tika sveikta radiologa asistente Aina Simanoviča. Pateicība par trīsdesmit gadu profesionālo ieguldījumu pasniegta māsas palīdzei Aurikai Jemeļjanovai un vispārējās aprūpes māsai Jeļenai Vasko. Apaļa darba jubileja – 30 gadi – šogad apritējuši arī vispārējās aprūpes māsai Valentīnai Starkai, medicīnas laborantei Evitai Kaušelei un radiologa asistentei Ligitai Vējai. 20 gadu darba jubilejā Bauskas slimnīcā tika sumināts sargs Uģis Maskaļuns, bet par desmit gadu ilgu darbu sveikta sētniece Tatjana Pinka.

Pasākumā tika sumināti arī iedzīvotāju balsojumā izvirzītie nomināciju ieguvēji. Par enerģiskāko ārstu tika atzīts ķirurgs Armands Pilickis, bet stilīgākā un smaidīgākā ārsta titulu ieguva logopēde Anete Laugale. Smaidīgākās māsas godā iecelta Ludmila Kauza, bet par enerģiskāko un smaidīgākā māsu atzīta Natālija Valtere. Stilīgākās māsas godu izpelnījās Danute Sabaļauska. No atbalsta personāla Sigita Burkovska tika atzīta par smaidīgāko, bet Agita Rutkovska-Dāvida – par enerģiskāko un stilīgāko.

Par svinīgā pasākuma muzikālo atmosfēru rūpējās grupas “Musiqq” solists, mūziķis Emīls Balceris. Karstajā dienā klātesošie varēja veldzēties ar Brunavas pagasta zemnieku saimniecības “Krišjāņi” gardo aitas piena saldējumu.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.