Latvijas LuckyBet sieviešu futbola līgas spēlē savās mājās FK «Iecava» uzņēma Rīgas klubu «RFS Women». Līderi parādīja savu spēku – pirmajā puslaikā iecavnieces vēl spēja noturēt rezultātu uz 0:3, bet otrajā puslaikā vieses guva septiņus vārtus – rezultāts 0:10.

Mājas spēlē 9. oktobrī vēlu vakarā, stiprā lietū ar «RFS Women» iecavniecēm tā arī neizdevās izmantot tās dažas epizodes, kas bija. Šeit gan jāatzīst, ka brīžiem pietrūka atbalsta komandas līderiem. Bija momenti, kad Patrīcija Brazauska laukuma vidū atņēma bumbu rīdziniecēm, bet komandas biedres uzbrukumā neaizskrēja un nebija, kam iedot piespēli. Vārtos raidītās bumbas izmisīgi ķēra Leonora Felicita Feigina – viņai šajā vakarā bija daudz darba.

Savukārt rīdzinieces varēja lepoties nevis ar vienkārši blakus pilsētas spēlētājiem sastāvā, bet gan ar diezgan raibu starptautisku sastāvu, kurā izcēlās Marjana Ogočukvu Ohadive no Nigērijas, kura arī guva pirmos vārtus. «RFS Women» vairākas reizes izspēlēja dažādas kombinācijas, mēģinot iespēlēt bumbu soda laukumā, kas brīžiem arī deva rezultātu – ne visas šādas piespēles izdevās mājiniecēm pārtvert. Un galu galā uzbrukuma smailē visu laiku bija bijusī Iecavas komandas uzbrucēja Santa Sanija Vuškāne, kurai gan šajā spēlē tikai vieni vārti, kurus viņa guva ar galvu pirmajā puslaikā pēc stūra sitiena izspēles.