Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Vairumam skolēnu 31. maijā noslēdzas mācību gads

Šodien noslēdzas 2022./2023.mācību gads 1.-8.klases un 10.-11.klases skolēniem, informēja Izglītības un zinātnes ministrija (IZM).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

9.klases izglītojamiem mācību gads beigsies 14.jūnijā, bet 12.klases izglītojamiem – 21.jūnijā, noslēdzoties eksāmenu sesijai.

Bauskas novada skolās arī rīkoti īpaši pasākumi, mācību gadu noslēdzot. Kā stāsta Māra Kampāne, Pamūšas speciālās pamatskolas direktora vietniece audzināšanas darbā, Pamūšas speciālajā pamatskolā 24. maijā jau septīto gadu norisinājās gada gaidītākais pasākums – skolas noslēguma ballīte – Dārza svētki. Skolas plašā, apzaļumotā teritorija ir lieliski piemērota šādu svētku organizēšanai. Bērni ar lielu prieku bauda svētkus ārpus telpām, nododoties izklaidēm un ķerot vasarīgos saules starus. Svētkos tika atzīmēts arī 9. klašu pēdējais zvans un sveikti skolēni ar augstākajiem mācību sasniegumiem, kā arī labākie pedagogi.

Koncertā skolas saimi ar muzikālu priekšnesumu priecēja vokālās studijas «Pigoriņi» soliste Elīza Lediņa, kā arī viesmākslinieces no Rundāles pagasta teātra studijas «Savējie» – dejojošās meitenes ar vadītāju Lilitu Lauskinieci.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bija arī pašu skolas bērnu sirsnīgie priekšnesumi. Skolēni dziedāja, dejoja un rādīja teātra uzvedumu.

Pamūšas speciālās pamatskolas 9. klašu izlaidums plānots 2. jūnijā plkst. 10, informē skolā.

Šogad centralizēto eksāmenu sertifikāti būs pieejami elektroniskā formātā. Pamatizglītības posmā eksāmenu sertifikāti būs pieejami 21.jūnijā, papildtermiņa eksāmeniem – 30.jūnijā. Šis ir pirmais gads, kad 9.klašu absolventiem visos valsts pārbaudes darbos vērtējums tiks izteikts procentos, skaidro IZM.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sertifikāti par vidējo izglītību būs pieejami 11.jūlijā, bet izglītojamiem, kuri centralizētos eksāmenus kārtos papildu termiņā, tie būs 17.jūlijā.

Attēlā – mācību gada noslēguma svētki Pamūšas skolā Gailīšu pagastā. Foto no skolas albuma.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.