Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Veido kolektīvu kā stingru kodolu

Bauskas 2. vidusskolas 12.c klase mācās humanitārajā virzienā, ir daudzpusīga un spontāna

Bauskas 2. vidusskolas 12.c klases audzēkņi izvēlējušies mācīties humanitārajā virzienā. Kolektīvu vieno ne tikai vēlme apgūt šīs zinības, bet arī dzīvesprieks un mīlestība pret savu ģimeni.

Absolvēt izglītības iestādi 12.c klasē plāno 16 skolēni – 11 meitenes un pieci zēni. Viņu klases audzinātāja ir Sanita Brūdere, un viņa atzīst, ka jaunieši ir talantīgi, jauki un daudzpusīgi. Daļai audzēkņu Bauskas 2. vidusskolā rit trešais mācību gads, bet daļai jau divpadsmitais, jo skolā izglītojas kopš pirmās klases.

Katrs ar savu raksturiņu
Papildus ikdienas mācību darbam un pienākumiem Ketija Eiklone un Megija Grīnvalde savu talantu attīsta mākslā, precīzāk – gleznošanā. Megija Lejniece labprāt dzied, tāpēc apmeklē kora nodarbības, savukārt Kristeru Vinkšņu aizrauj cita veida radošā izpausme – puisis ir brīvrunu repošanas piekritējs. Jauniešu vidū ir arī nopietni sportisti – Deniss Afanasjevs spēlē florbolu, Paula Bērziņa nodarbojas ar vieglatlētiku, Bogdans Koloss aizraujas ar boksu un fitnesu, bet Daniela Kučinska profesionāli spēlē tenisu. Godalgotas vietas klases sportisti ieguvuši ne tikai skolas, novada un Latvijas mērogā, bet arī ārvalstīs – D. Kučinska TTX gal-da tenisa turnīrā Itālijā, Romā, izcīnīja 3. vietu.

Dziesmu un deju svētku laikā kolektīvs lepojās ar Kārli Kārkliņu un Paulu Bērziņu, kuri danco tautiskās dejas. Ja nolemts doties pastaigā, lai baudītu dabu, tad padomu klasesbiedri lūdz Ralfam Ozoliņam un Zanei Purgailei, kuriem viena no iemīļotākajām nodarbēm ir pastaigas svaigā gaisā. Sanija Novicka ārpus mācību laika darbojas nodibinājumā «ViedDoma», kur viņas pienākumos vēl nesen ietilpa basketbola kluba «Bauska» spēļu iemūžināšana fotogrāfijās.

Kolektīvs sevi vērtē kā draudzīgu un saliedētu – katram no jauniešiem ir savs raksturiņš jeb «odziņa», taču tas netraucē klasei dzīvot saticīgi. Viņiem ir prieks par to, ka izvēlējušies mācīties Bauskas 2. vidusskolā, kurā, pēc klases domām, strādā zinoši, atsaucīgi un sirsnīgi skolotāji. Neslēpts prieks ir arī par to, ka divpadsmitajiem bijusi iespēja piedzīvot skolas renovāciju, kas sniedz iespēju vidusskolas pēdējo gadu aizvadīt modernā un tehnoloģiski attīstītā mācību iestādē. Daļa no skolēniem izsakās, ka arī savus bērnus viņi sūtīs mācīties tieši uz Bauskas 2. vidusskolu.

«Mums apkārt ir bezgala daudz iespēju, dažādu viedokļu, interešu, ikdienas rūpju un prieku, bet es redzu klases skolēnos vērtību, kas, manuprāt, ir pati svarīgākā – mīlestība pret savu ģimeni,» tā skolotāja S. Brūdere. Klases audzinātāju jaunieši raksturo kā labsirdīgu, jautru, mīļu, radošu, draudzīgu, saprotošu un atbalstošu.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties BauskasDzive.lv abonementu:

"BauskasDzive.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē BauskasDzive.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā BauskasDzive.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.