
Šodien un rīt Kuldīgas Rātslaukumā tēlnieks Kārlis Īle veidos lielizmēra ledus skulptūru “Sirds”, aģentūru LETA informēja Kuldīgas novada pašvaldībā.
Skulptūras izgatavošanu varēs vērot klātienē no plkst. 15 līdz 19 un rīt no plkst. 11 līdz 16. No rītdienas plkst. 18 ledus sirds būs pieejama kā romantiska foto vieta vecpilsētas centrā un būs apskatāma tik ilgi, cik to ļaus ziemīgie laikapstākļi.
Pašvaldībā norāda, ka Īle ir viens no atpazīstamākajiem Latvijas tēlniekiem, kura darbi pazīstami gan Latvijā, gan ārvalstīs. Viņš regulāri piedalās starptautiskos sniega un ledus skulptūru festivālos, kuros ieguvis vairākas balvas, un ir radījis vides objektus, skulptūras un dizaina darbus publiskajā telpā visā pasaulē.

Vienlaikus pašvaldība informē, ka Eiropā platākais ūdenskritums – Ventas rumba – ir aizsalis un pārvērties par dabas veidotu ledus skulptūru. Šodien un rīt no plkst. 18 līdz 21 šī ledus ainava tiks izcelta ar īpašu apgaismojumu mīlestības noskaņās.