Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Darba devēji augstāk vērtē ar datorzinātnēm, uzņēmējdarbību un ekonomiku saistītas studiju programmas

Starp darba devējiem augstāku atzinību guvušas studiju programmas, saistītas ar datorzinātnēm, uzņēmējdarbību un ekonomiku, liecina karjeras portāla “Prakse.lv” studiju programmu un izglītības iestāžu reitings.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par visatzītāko studiju programmu kļuvusi “Datorzinātnes” Latvijas Universitātē (LU)- to ieteikuši 153 darba devēji.

Reitinga pirmajā desmitniekā iekļuvusi arī datorzinātņu un būvniecības studiju programmas Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU), LU Komunikācijas zinātņu programma, Rīgas Ekonomikas augstskolas studiju programma “Ekonomika un bizness”, Banku augstskolas studiju programmas “Finanses” un “Uzņēmējdarbības vadīšana”, biznesa augstskolas “Turība” studiju programma “Uzņēmējdarbības vadība”, kā arī divas Juridiskās koledžas programmas – “Tiesību zinātnes” un “Nekustamā īpašuma pārvaldīšana un apsaimniekošana”.

Starp augstskolām darba devēju visaugstāko atzinību izpelnījusies RTU – universitāti ieteikuši 940 darba devēji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Novērtētas arī tādas augstskolas kā LU, “Turība”, Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju augstskola, kā arī Banku augstskola.

Uzņēmēji izteica savu vērtējumu arī par profesionālās izglītības iestādēm Latvijā. Augstākos novērtējumus guvis Rīgas Valsts tehnikums, Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums, Rīgas Tirdzniecības profesionālā vidusskola, Bulduru Dārzkopības vidusskola un Ogres Tehnikums.

Savukārt starp koledžām uzņēmēji izcēluši Rīgas Tehnisko koledžu, Juridisko koledžu, Rīgas Celtniecības koledžu, Alberta koledžu un Latvijas Kultūras koledžu.

Izmantots ilustratīvs publicitātes foto no RSU.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.