Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Dziesmusvētku biļešu iegāde pakāpeniski sāksies no 15. maija

Biļešu tirdzniecība uz XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku (turpmāk – Svētki) pasākumiem pakāpeniski sāksies no 15. maija, savukārt biļetes iepriekšējā rezervācijā, tostarp kasēs, varēs izpirkt no 22. maija. Biļešu tirdzniecību nodrošinās SIA “Biļešu paradīze”, «Bauskas Dzīvi» informē Linda Ertmane, Latvijas Nacionālā kultūras centra sabiedrisko attiecību vadītāja.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

L. Ertmane sniedz skaidrojumu, kad un kā būs iespējams biļetes iegādāties, kādām iedzīvotāju grupām biļešu cenai piemēros atlaides.

Kad internetā?
No 15. maija plkst. 10 internetā (bilesuparadize.lv) biļetes būs iespējams iegādāties uz 15 notikumiem: Garīgās mūzikas koncertu, diriģentu kora koncertu “Diriģents”, vietas tribīnē Svētku gājiena laikā, Svētku Atklāšanas koncertu, vokālo ansambļu mūsdienu mūzikas koncertu “Skaņu portreti”, vokālo ansambļu garīgās mūzikas koncertu “Dievs. Daba. Cilvēks”, bērnu un jauniešu vokālo ansambļu koncertu “Es vēlos sev ko pastāstīt”, pūtēju orķestru lielkoncertu “Laiks iet pāri” un pūtēju orķestru latviešu mūzikas koncertu “Partitūra svētkiem”, kokļu mūzikas lielkoncertu “Laika upe” un nakts koncertiem – “Gaismas dārzs” un “Nakts dziesma”, mazākumtautību kolektīvu koncertu “Saules dziesmas audeklā”, vokāli simfoniskās mūzikas koncertu “Šūpulis”, tautas tērpu skati “Mēnesnīcā” un tautas mūzikas koncertu “Trejdeviņi spēlmanīši”.
No 17. maija plkst. 10 internetā (bilesuparadize.lv) pircējiem būs pieejamas biļetes uz deju koncertiem: lielkoncertu “Balts” Arēnā „Rīga” un lieluzvedumu “Mūžīgais dzinējs” Daugavas stadionā.
No 19. maija plkst. 10 internetā (bilesuparadize.lv) tirdzniecībā būs pieejamas biļetes uz koru lielkoncertu “Tīrums. Dziesmas ceļš” un tā ģenerālmēģinājumu, Noslēguma koncertu “Kopā Augšup” un tā ģenerālmēģinājumu, kā arī Sadziedāšanas nakti (noslēguma koncerta biļešu īpašniekiem nav nepieciešams iegādāties atsevišķas biļetes).

Kad kasēs?

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

No 22. maija biļetes, kas netiks izpirktas internetā, būs iespēja iegādāties arī kasēs, kā arī būs iespēja izpirkt biļetes iepriekšējā rezervācijā. No 12. jūnija varēs izpirkt iepriekšējā rezervācijā pieteiktās biļetes, kas netiks izpirktas.

Cik?

Vienā pirkuma reizē uz vienu pasākumu varēs iegādāties ne vairāk kā 4 (četras) biļetes. Kopējais maksimālais vienā pirkumā pieejamo biļešu skaits uz Svētku pasākumiem ir 20.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bērni

Bērniem līdz 7 gadiem (ieskaitot), ja nav nepieciešama atsevišķa sēdvieta, biļete nav jāpērk.

Atlaides

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Latvijas Goda ģimenes apliecības īpašniekiem; personām ar I, II vai III invaliditātes grupu, uzrādot atbilstošu apliecību, un politiski represētajām personām, uzrādot atbilstošu apliecību, tiks piemērota 10% atlaide.

Kur meklēt Svētku programmu?

Aicinām savlaicīgi iepazīties ar Svētku programmu. Tā ir pieejama dziesmusvetki.lv.un “Biļešu paradīzes” mājas lapā. Pirms tirdzniecības uzsākšanas būs publicēti visi tirdzniecībā plānotie pasākumi ar aprakstiem, būtisko informāciju utt.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Biļešu pirkšana internetā bilesuparadize.lv

Iegādāties biļetes interneta sistēmā var no jebkuras viedierīces (dators, telefons, planšetdators u.c.). Lai uzsāktu biļešu iegādi, nepieciešams pieslēgties savam esošajam profilam vai izveidot pircēja profilu, norādot savus datus (Vārds, uzvārds, e-pasts, tālrunis). Jāizveido droša parole.

Pēc pieslēgšanās lietotāja profilam mājaslapā var izmantot meklētāju, tajā norādot vēlamo pasākumu. Jāizvēlas ieejas biļešu skaits vai jāatzīmē sēdvietas gadījumos, kad pieejams sēdvietu plāns. Jāieliek biļetes pirkuma grozā un jāveic apmaksa. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Biļetes pēc veiksmīgas apmaksas varēs ielādēt sev ērtā veidā, kā arī tās tiks nosūtītas arī uz e-pastu, tāpat tās vienmēr būs pieejamas arī profila izdarītajos pirkumos.

Kas ir virtuālā rinda?

Lai veiksmīgāk un ērtāk noritētu tirdzniecība interneta sistēmā, uz pasākumiem, kuros paredzama liela pircēju interese, tiks izveidota virtuāla rinda. Virtuālā rinda aktivizēsies attiecīgajam Dziesmu svētku pasākumam uzsākot tirdzniecību jeb plkst. 10.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

No plkst. 10 lietotājam tiks piešķirts kārtas numurs un definēts aptuvenais gaidīšanas laiks līdz pirkuma uzsākšanai.

Nav nepieciešams apmeklēt pasākuma lapu vairākas stundas pirms pasākuma tirdzniecības!

Ko darīt, ja nav interneta pieslēgums?

Biļešu pārdošana sāksies darba dienā, tāpēc aicinām izmantot pašvaldības sniegto iespēju lietot publisko interneta tīklu bibliotēkās un citās pašvaldības telpās.

Ko darīt, ja, pērkot biļetes internetā, sistēma “nedarbojas”?

“Biļešu Paradīze” dara visu, lai šādas situācijas iespējamība tiktu novērsta. Uzņēmums rēķinās ar lielu pieprasījumu, tāpēc tiek veikts viss nepieciešamais, lai tirdzniecības process noritētu netraucēti.

Vai var gadīties, ka biļetes uz Svētku galvenajiem notikumiem tiks pārdotas jau pirmajās stundās?

Ņemot vērā lielo interesi un ierobežoto sēdvietu skaitu Daugavas stadionā un Mežaparka Lielajā estrādē, biļetes uz šiem koncertiem visticamāk tiks izpirktas ļoti ātri.

Svētku nedēļā notiks vairāk kā 60 pasākumi, no kuriem puse būs bezmaksas. Būtiskākie notikumi tiks rādīti gan tiešraidē, gan ierakstos Latvijas Televīzijā, internetā un uz lielajiem ekrāniem Rīgas pilsētvidē.

Izmantotā foto avots: dziesmusvetki.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.