Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Izstādē “Skola 2023” iepazīstinās ar izglītības iestāžu piedāvājumu

No šodienas līdz 5.martam Ķīpsalā norisināsies izstāde “Skola 2023”, kas vienuviet pulcēs augstskolas, profesionālās izglītības iestādes un mācību centrus, aģentūru LETA informēja pasākuma organizatori.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Izstādē “Skola 2023” Ķīpsalā topošos studentus gaidīs lielākās valsts un privātās augstskolas – Rīgas Tehniskā universitāte, Rīgas Stradiņu universitāte, Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija, Latvijas Kultūras akadēmija, Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmija, Latvijas Jūras akadēmija, Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledža, Latvijas Universitātes Paula Stradiņa Medicīnas koledža, Daugavpils universitāte, Rēzeknes Tehnoloģiju augstskola, Ventspils Augstskola, Vidzemes augstskola, Biznesa augstskola “Turība”, Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola “RISEBA”, Rīgas Ekonomikas augstskola, Informācijas sistēmu menedžmenta augstskola, Banku augstskola, Baltijas Starptautiskā akadēmija un daudzas citas iestādes.

Pirmoreiz izstādē “Skola” būs Ukrainas Nacionālais kopstends, kurā startēs vismaz 20 Ukrainas universitātes un projekts “Eiropas un Ukrainas augstākās izglītības centrs”, kas jauniešus iepazīstinās ar iespēju iegūt dubulto diplomu, studējot gan Latvijā, gan arī Ukrainā.

Ja pēc 9. klases vai vidusskolas absolvēšanas skolēns plāno mācīties par automehāniķi, konditoru, frizieri vai apgūt kādu citu arodu, tad izstādē “Skolā 2023” būšot iespējams arī satikt profesionālās izglītības kompetences centru – koledžu, tehnikumu un profesionālo vidusskolu – pārstāvjus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šodien un rīt būs iespējams apmeklēt arī “Datorium” tehnloģiju skatuvi, kas audzēkņiem palīdzēs radīt sev labāku izpratni par IT pasauli. Savukārt uz Atvērtās skatuves 20 minūšu garās prezentācijās mācībspēki iepazīstinās ar savu aktuālo piedāvājumu.

Aktuālāko informāciju par izglītības iespējām ārzemēs izstādē varēs uzzināt no ārzemju mācību iestāžu, Francijas institūta Latvijā, “DAAD-Informationszentrum” un “Kalba” pārstāvjiem. Ķīpsalā būs iespējams aprunāties un uzzināt par ārvalstu universitātēm, studiju programmām, studiju finansējumu un savām izredzēm, par iestāšanās nosacījumiem un mācību procesu, kas mēdz būt stipri atšķirīgs no Latvijas. Savukārt Baltijas-Amerikas Brīvības fonds 11.klašu audzēkņiem piedāvās izglītojošu bezmaksas nometni ASV.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.