Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Ķekavā veiks priekšizpēti ledus halles būvniecības iespējām novadā

Ķekavā veiks priekšizpēti ledus halles būvniecības iespējām novadā, informē pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ķekavas novada dome izskatījusi kolektīvo iesniegumu par ledus halles būvniecību un lēmusi izstrādāt priekšizpētes ziņojumu, lai apzinātu potenciālās būvniecības vietas, būvniecības un uzturēšanas izmaksas, kā arī iespējamos finansējuma piesaistes veidus.

Ķekavas novada dome 9.augusta sēdē izskatījusi Matīsa Ribkinska kolektīvo iesniegumu ar lūgumu rast risinājumu ledus halles projektēšanai un būvniecībai un lēmusi par tā tālāku izvērtēšanu. 

Ķekavas novada pašvaldības Attīstības un būvniecības pārvaldei sadarbībā ar citām kompetentām institūcijām uzdots izstrādāt priekšizpētes ziņojumu, apzināt nekustamos īpašumus, kur būtu iespējams veikt ledus halles būvniecību, sadarbībā ar Finanšu pārvaldi veikt aplēses par iespējām ledus halles būvniecības un uzturēšanas izmaksām un pašvaldības finansiālajām iespējām to īstenot.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tāpat uzdots apzināt iespējamos finanšu piesaistes veidus, tajā skaitā izvērtēt iespēju kombinēt šo ieceri ar citām pašvaldības iedzīvotāju vajadzībām, veidojot multifunkcionālu centru.

Pārskats par kolektīvā iesnieguma virzību domes sēdē jāiesniedz trīs mēnešu laikā, bet ne vēlāk kā līdz šī gada 9.novembrim. 

Jau vēstīts, ka 12.jūlijā sabiedrības līdzdalības platformā “ManaBalss” uzsākta parakstu vākšana iniciatīvas “Ledus halli Ķekavas novadā” atbalstam, un Ķekavas novada pašvaldībā iesniegts kolektīvais iesniegums par ledus halles būvniecību novadā.

Līdz 9.augustam platformā “ManaBalss” iniciatīvu parakstījuši 453 atbalstītāji. Saskaņā ar publiski pieejamu informāciju, kopumā Ķekavas novadā dzīvo vairāk nekā 25 000 iedzīvotāju. Līdz ar to iniciatīvu šobrīd atbalsta mazāk nekā 2% novada iedzīvotāju.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (1)

  1. Vai mums vēl par maz visādu ledus haļļu, baseinu un spa ?
    Būs vēl viens nepaceļams objekts , pēc tam neizmantots , un vēl pēc tam prasīs enerģiju apmaksāt.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.