Svētdiena, 21. decembris
Toms, Tomass, Saulcerīte
weather-icon
+6° C, vējš 2.68 m/s, R vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Nākamnedēļ gaidāms vēss laiks

Nākamā nedēļa Latvijā būs vēsa, otrdien daudzviet gaidāms sniegputenis, prognozē sinoptiķi.

Pirmdien, Otrajās Lieldienās, vējš iegriezīsies no ziemeļrietumiem un sāks ieplūst auksts gaiss, lietus daudzviet pāries sniegā un krusā. Otrdien palaikam snigs un puteņos, vietām nedaudz līs, piekrastē gaidāmas ziemeļrietumu vēja brāzmas līdz 23 metriem sekundē, gaisa temperatūra nepakāpsies augstāk par +1..+6 grādiem.

Arī trešdien gaidāmi nokrišņi un gaiss kļūs vien par kādu grādu siltāks. Nedēļas otrajā pusē, visticamāk, būs maz nokrišņu, maksimālā gaisa temperatūra tikai +5..+13 grādi, naktīs gaidāms sals līdz -5 grādiem.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.