Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

NVA iedzīvotājiem piedāvā jaunu elektronisko pakalpojumu – karjeras testu rīku

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) Eiropas Savienības (ES) Atveseļošanas fonda (AF) projekta “Prasmju pilnveide pieaugušajiem” gaitā ir izstrādājusi un piedāvā lietotājiem jaunu elektronisko pakalpojumu – karjeras testu rīku, portālu informēja NVA.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ikviens interesents, kurš savas karjeras plānošanai, pilnveidei vai profesijas izvēlei vēlas izvērtēt savas prasmes, intereses, īpašības un spējas, NVA tīmekļvietnē jebkurā viņam ērtajā laikā un vietā var tiešsaistē aizpildīt karjeras testus “Prasmju novērtēšana” un “Prasmju novērtēšana darbam dažādos apstākļos”.

Karjeras testu rīks ir pieejams tīmekļvietnē ekarjera.

Testa “Prasmju novērtēšana” mērķis ir izvērtēt cilvēka šobrīd esošās prasmes, noskaidrot, kuras no tām ir vairāk attīstītas, bet kuras – mazāk, noteikt cilvēka stiprās puses un pilnveides iespējas. Šajā testā piedāvāti 75 apgalvojumi, kuri jāizvērtē un no pieciem atbildes variantiem (“Pilnīgi nepiekrītu”, “Nepiekrītu”, “Vērtēju neitrāli”, “Piekrītu” un “Pilnīgi piekrītu”) jāizvēlas katram vispiemērotākais. Testa izpildes ilgums ir apmēram 25 minūtes.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Testa “Prasmju novērtēšana darbam dažādos apstākļos” mērķis – noteikt cilvēka piemērotību darbam dažādos apstākļos, ņemot vērā darba laiku, darba vietu, darba slodzi un citus būtiskus aspektus. Testa pildītājam jāizvērtē 35 piedāvātie apgalvojumi un no pieciem atbildes variantiem jāizvēlas viens – vispiemērotākais. Testa izpilde aizņems apmēram 15 minūtes.

Tie ir pašnovērtējuma testi, kas tā pildītājam ļaus labāk izzināt savas prasmes un to pielietojumu dažādās profesionālajās jomās, kā arī izprast Jums vispiemērotāko darba vidi prasmju attīstīšanai.

Tīmekļvietnē ekarjera var pieteikties NVA karjeras speciālista konsultācijai, uzzināt, kādas prasmju apguves iespējas piedāvā NVA, kā arī sekot līdzi saviem testu rezultātiem. Tīmekļvietni ekarjera ES AF projekta “Prasmju pilnveide pieaugušajiem” ietvaros izstrādāja SIA “MIDIS RSEZ”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.