Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Pārdošanā no šodienas nonāks biļetes uz Dziesmu un deju svētku deju koncertiem

Interneta tirdzniecībā no šodienas, 17.maija, plkst.10 būs pieejamas biļetes uz Dziesmu un deju svētku deju koncertiem, “Bauskas Dzīvi” informēja Latvijas Nacionālajā kultūras centrā (LNKC).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Interesenti varēs iegādāties biļetes uz XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku lielkoncertu “Balts” “Arēnā Rīga” un lieluzvedumu “Mūžīgais dzinējs” Daugavas stadionā.

Savukārt no 19.maija tirdzniecībā internetā būs pieejamas biļetes uz koru lielkoncertu “Tīrums. Dziesmas ceļš” un tā ģenerālmēģinājumu, noslēguma koncertu “Kopā augšup” un tā ģenerālmēģinājumu, kā arī Sadziedāšanas nakti. Noslēguma koncerta biļešu īpašniekiem nav nepieciešams iegādāties atsevišķas biļetes uz Sadziedāšanās nakti.

No 22.maija biļetes, kas netiks izpirktas internetā, būs iespēja iegādāties arī kasēs, kā arī būs iespēja izpirkt biļetes iepriekšējā rezervācijā. Savukārt no 12.jūnija varēs izpirkt iepriekšējā rezervācijā pieteiktās biļetes, kas netiks izpirktas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vienā pirkuma reizē uz vienu pasākumu varēs iegādāties ne vairāk kā četras biļetes. Kopīgais vienā pirkumā nopērkamo biļešu skaits ir divdesmit. Visas iepriekšējā rezervācijā pieteiktās biļetes, kas netiks izpirktas, 12.jūnijā nonāks publiskajā tirdzniecībā. Daudzbērnu ģimenēm ar Latvijas Goda ģimenes apliecībām sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu tika nodrošināta iespēja pieteikties uz biļetēm iepriekšējā rezervācijā uz biļešu skaitu, kas lielāks par četri.

Iegādāties biļetes SIA “Biļešu paradīze” interneta sistēmā var no jebkuras viedierīces. Lai uzsāktu biļešu iegādi, nepieciešams pieslēgties savam esošajam profilam vai izveidot pircēja profilu, norādot savus datus. Tāpat ir jāizveido droša parole.

Pēc pieslēgšanās lietotāja profilam mājaslapā var izmantot meklētāju, tajā norādot vēlamo pasākumu. Jāizvēlas ieejas biļešu skaits vai jāatzīmē sēdvietas gadījumos, kad pieejams sēdvietu plāns. Jāieliek biļetes pirkuma grozā un jāveic apmaksa. Biļetes pēc veiksmīgas apmaksas varēs ielādēt sev ērtā veidā, kā arī tās tiks nosūtītas arī uz e-pastu, tāpat tās vienmēr būs pieejamas arī profila izdarītajos pirkumos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai veiksmīgāk un ērtāk noritētu tirdzniecība interneta sistēmā, uz pasākumiem, kuros paredzama liela pircēju interese, tiks izveidota virtuāla rinda. Virtuālā rinda aktivizēsies attiecīgajam Dziesmu svētku pasākumam uzsākot tirdzniecību jeb plkst.10. Paredzēts, ka no plkst.10 lietotājam tiks piešķirts kārtas numurs un definēts aptuvenais gaidīšanas laiks līdz pirkuma uzsākšanai.

Foto: Ivars Bogdanovs, no “Bauskas Dzīves” arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.