Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

“Rāmavā” sāksies lauksaimniecības un mežsaimniecības tehnikas izstāde

Biznesa centrā “Rāmava” šodien plkst.10 sāksies tehnisko nozaru biznesa izstāde “Lauksaimniecības un meža tehnika 2022”, aģentūru LETA informē izstādes organizatori.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Izstādes laikā norisināsies lauksaimniecības, mežsaimniecības, celtniecības, infrastruktūras un transporta nozarēm aktuāli pasākumi.

Kā informē organizatori, efektīvāka ražošana un produkcijas pārstrāde ir pamats attīstībai, eksporta kāpināšanai un apdzīvotiem, plaukstošiem reģioniem, tomēr šobrīd sarežģītajos ģeopolitiskajos apstākļos uzņēmējiem, tai skaitā lauksaimniekiem, un produkcijas pārstrādātājiem ir bažas par produkcijas pašizmaksu un gala cenu.

Pasākuma laikā dalībniekiem būs iespēja saņemt konsultācijas un paplašināt zināšanas. Konsultācijas sniegs nozaru iestāžu pārstāvji – Lauku atbalsta dienests, Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra, Valsts darba inspekciju un citi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Eksperti dalīsies zināšanās par aktuālo šobrīd un nākamajā gadā, tostarp par gaidāmajām investīciju kārtām un izmaiņām Kopējā lauksaimniecības politikā no 2023.gada. Tāpat būs iespēja vairāk uzzināt par energoefektivitātes uzlabošanas risinājumiem un alternatīvajiem energoresursiem, kā arī finansēšanas un apdrošināšanas iespējām.

Izstādē piedalīsies uzņēmumi, kuri piedāvās energoefektivitātes uzlabošanas risinājumus, vieglo un kravas transportu, industriālo tehniku, kā arī uzņēmumi no finansēšanas un apdrošināšanas sektora. Apmeklētāji varēs iegādāties arī mājražotāju produkciju.

Vienlaikus, izstādes ietvaros norisināsies Baltijas mežsaimniecību skolu profesionālās meistarības konkurss – kokzāģētājiem un meža mašīnu operatoriem darbībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Izstāde norisināsies no šodienas līdz 8.oktobrim.

Pasākumu organizē biznesa centrs “Rāmava”. Vairāk informācijas par pasākumu pieejama centra mājaslapā.

Centrs “Rāmava” pieder uzņēmumam SIA “A.M.L”, kura vienīgais īpašnieks ir Gusts Lūsis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“A.M.L.” apgrozījums pērn bija 503 664 eiro, kas ir par 9,3% mazāk nekā iepriekšējā gadā, bet peļņa samazinājās par 37,7% un bija 62 343 eiro, liecina “Firmas.lv” publicētā informācija.

Foto: ramava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.