Piektdiena, 19. decembris
Lelde, Sarmis
weather-icon
+2° C, vējš 1.79 m/s, R-DR vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Remontdarbi turpinās 54 valsts autoceļu posmos

Šonedēļ remontdarbi valsts autoceļu tīklā turpinās 54 posmos visā Latvijā, informē VSIA “Latvijas valsts ceļi” (LVC).

Lielākie ierobežojumi uz valsts galvenajiem autoceļiem ir uz Vidzemes šosejas (A2) no pagrieziena uz Cēsīm (P20) līdz Rīdzenei, kur ir septiņi luksoforu posmi, kā arī puskilometru garā posmā satiksme slēgta pilnībā. Būvdarbu posmu ieteicams apbraukt caur Priekuļiem un Bērzkrogu.

Uz Valmieras šosejas (A3) no tilta pār Gauju līdz pagriezienam uz Lielstraupi (V280) ir trīs luksoforu posmi un noteikts ātruma ierobežojums 50 un 70 km/h. Paredzamais posma šķērsošanas laiks ir 49 minūtes.

Uz Daugavpils šosejas (A6) Lielvārdē darbojas trīs luksofori un noteikts platuma ierobežojums trīs metri. Posma šķērsošanai nepieciešama pusstunda.

Uz šosejas A13 Krievijas virzienā posmā no Kārsavas līdz Grebņevai noteikts ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h, kā arī ir četri luksoforu posmi, kuru šķērsošanai nepieciešamas 50 minūtes.

Informācija par aktuālajiem būvdarbu posmiem un satiksmes ierobežojumiem apskatāma LVC mājaslapā “www.lvceli.lv”.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.