Piektdiena, 19. decembris
Lelde, Sarmis
weather-icon
+2° C, vējš 1.79 m/s, R-DR vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Rīgā dārgākā degviela Baltijā

Pagājušajā darba nedēļā Baltijas valstu galvaspilsētās bija vērojamas atšķirīgas degvielas cenu tendences – Rīgā tās palielinājās, Viļņā degvielas cenas nemainījās, bet Tallinā bija atšķirīgas cenu izmaiņas, liecina aģentūras LETA apkopotie dati.

Darba nedēļas beigās augstākā benzīna cena bija Rīgā, seko Tallina un Viļņa. Arī dīzeļdegviela visdārgākā bija Rīgā, seko Tallina, bet vismazāk dīzeļdegviela darba nedēļas beigās maksāja Viļņā.

Rīgā “Circle K” degvielas uzpildes stacijā Krasta ielā piektdien 95.markas benzīna cena palielinājās par 3% – līdz 1,714 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena kāpa par 1,8% – līdz 1,724 eiro par litru.

Viļņā “Circle K” degvielas uzpildes stacijā Savanorju prospektā piektdien 95.markas benzīns maksāja 1,534 eiro par litru, bet dīzeļdegviela – 1,654 eiro par litru, abiem produktiem maksājot tāpat kā pagājušajā nedēļā pirms Lietuvas valsts brīvdienas.

Tallinā “Circle K” uzpildes stacijās piektdien 95.markas benzīna cena palielinājās par 0,6% – līdz 1,689 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena samazinājās par 3% – līdz 1,619 eiro par litru.

Autogāzes cenas Baltijas valstu galvaspilsētās šīs nedēļas laikā nav mainījušās. Rīgā litrs autogāzes maksāja 0,745 eiro, Viļņā – 0,672 eiro, bet Tallinā – 0,67 eiro.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.