Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Sācies iedzīvotāju balsojums par ģimenēm draudzīgāko pašvaldību 2023.gadā

Līdz 9.novembrim var balsot par ģimenēm draudzīgāko pašvaldību 2023.gadā, aģentūru LETA informēja Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) pārstāve Ilze Sarkanābola.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkursā “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2023” iedzīvotāju paustie viedokļi tiks nodoti pašvaldībām, kā arī izmantoti konkursa norises gaitā. Ar pašvaldību sniegto informāciju par ģimenēm pieejamajiem pakalpojumiem, pabalstiem un cita veida atbalstu var iepazīties un salīdzināt vairāku pašvaldību piedāvājumus vietnē “vietagimenei.lv/pasvaldibas/”.

Konkurss sniedz iespēju iedzīvotājiem aktualizēt sev interesējošos jautājumus, tādā veidā nodrošinot pašvaldībām atgriezenisko saiti, lai tās spētu uzlabot un attīstīt sniegtos pakalpojumus, skaidro Sarkanābola. Pašvaldības draudzīgums neaprobežojas tikai ar pabalstiem vai citiem finansiāli izmērāmiem atbalstiem. Būtiski aspekti ir arī sakārtota, patīkama vide un piederības sajūtas veicināšana.

Tīmekļvietne “vietagimenei.lv” sniedz ne tikai apkopojošu aktuālo informāciju par pieejamo atbalstu ģimenēm ar bērniem, bet arī kalpo par pieredzes apmaiņas platformu pašvaldībām, piebilst SIF sekretariāta direktore Zaiga Pūce.

Konkurss “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība” norisinās jau kopš 2017.gada, un tā mērķis ir izcelt labākos piemērus un veidus, kā pašvaldības rūpējas par ģimenēm, veicinot arī iedzīvotāju iesaisti sev svarīgu jautājumu risināšanā. Vienlaikus konkurss veido vidi pašvaldību draudzīgai sāncensībai, tādējādi mudinot tās attīstīt aizvien plašāku un pieejamāku ģimenēm paredzēto pakalpojumu klāstu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (3)

  1. Aizklapējot ciet rudenī skaisto pilskalna parku, kur kopīgi pastaigāties ģimenēm un priecāties par lapu čaboņu zem kājām, vai tad var uz ko šādu pretendēt? Kamēr nav cits aktivitāšu parks, šo pat padara nepieejamu. Ir jau gan arī kas labs Bauskā, bet šogad kaut kā dēļ šī, domāju balsot par citu.

  2. Kādreiz , kad vēl bija Iecavas novads ,tad vienu gadu tas kļuva par ģimenēm draudzīgāko pašvaldību , tad nu tagad Bauska, kas kaunu neprot , varētu uz Iecavas pleciem kaut kā pacelties , ja vēl visu nav
    Iecavā iznīcibājusi.

  3. Tie paši iecavnieki,kas tagad Bauskā pie varas tikuši, par Iecavu ir aizmirsuši un to arī beidz iznīcināt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.