Sestdiena, 6. decembris
Nikolajs, Niklāvs, Niks, Nikola
weather-icon
+5° C, vējš 2.98 m/s, DA vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Satiksmes negadījumos cietušas 19 personas

Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 117 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietušas 19 personas, aģentūru LETA informēja Valsts policija.

Kopumā ceļu satiksmes jomā pieņemti 363 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 163 par ātruma pārsniegšanu un viens par agresīvu braukšanu.

Savukārt par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā sākti trīs administratīvo pārkāpumu procesi un astoņi kriminālprocesi.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.