Piektdiena, 5. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
weather-icon
+4° C, vējš 1.78 m/s, DA vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Sestdien ceļu satiksmes negadījumos cietuši 16 cilvēki

Sestdien ceļu satiksmes negadījumos cietuši 16 cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.

Kopumā aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 102 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietušas 16 personas. Tostarp ceļu satiksmes negadījumos cietuši seši velosipēdisti un viens elektriskā skrejriteņa vadītājs.

Visvairāk cietušo sestdien bija Rīgas reģionā – 12, tostarp pieci velosipēdisti un viens elektriskā skrejriteņa vadītājs. Vidzemē negadījumos bija divi cietušie, tāpat arī Kurzemē negadījumos cieta divi cilvēki, tostarp viens velosipēdists.

Ceļu satiksmes jomā pieņemti 496 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 259 par ātruma pārsniegšanu un divi par agresīvu braukšanu.

Ilustratīvs foto: Valsts policija.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.