Sestdiena, 6. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
weather-icon
+4° C, vējš 0.45 m/s, D vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Svētkus Aglonā apmeklējuši vairāk nekā 17 000 cilvēku (2)

Visssvētākās Jaunavas Marijas Debesīs uzņemšanas svētkus Aglonā no 14.augusta rīta līdz sestdienas pēcpusdienai apmeklējuši vairāk nekā 17 000 cilvēku, liecina Valsts policijas aplēses.

Jau ziņots, ka Valsts policijas Latgales reģiona pārvalde Vissvētākās Jaunavas Marijas Debesīs uzņemšanas svētkos strādāja pastiprinātā režīmā, uzraugot satiksmes drošību un sabiedrisko kārtību.

Pasākums pagājis bez būtiskiem starpgadījumiem.

Valsts policijas amatpersonas sākušas divus administratīvos procesus par sabiedriskās kārtības pārkāpumiem un desmit – par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem, aģentūru LETA informēja policijā.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri (2)

istanbul yeni
15:35 18.08.2025
istanbul yeni
:)
07:56 19.08.2025
Noslēdzies gadskārtējais garīgi slimo cilvēku sabats!

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.