Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

“Tavi draugi” aicina sarūpēt Ziemassvētku dāvanas bērniem Ukrainas bērnu namos

Biedrība “Tavi draugi” labdarības akcijā “Ziemassvētku ekspresis: Latvija – Ukraina” līdz 21.decembrim aicina sarūpēt Ziemassvētku dāvanas bērniem Ukrainas bērnu namos, kas atrodas frontes tuvumā, aģentūru LETA informēja “Tavi draugi” mediju koordinatore Agnese Ruberte.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tūkstošiem bērnu Ukrainā karš ir atņēmis gan mājas, gan vecākus. Jau otro gadu, piepildot svētku gaidīšanas laiku ar labestību un rūpēm, biedrība “Tavi draugi” aicina ikvienu kļūt par daļu no akcijas “Ziemassvētku ekspresis: Latvija – Ukraina”, lai līdz 21.decembrim kopīgiem spēkiem sarūpētu Ziemassvētku dāvanas 408 bērniem Ukrainā.

“Tavi draugi” pārstāve Beāte Bēvalde informē, ka šogad biedrība vēlas iepriecināt bērnus Čerņigovas apgabalā, pie kuriem jebkāda veida palīdzība nonāk visretāk. Viņi atrodas vistuvāk agresorvalsts robežai un ir pakļauti artilērijas apšaudēm teju katru dienu. Skolu šie bērni apmeklē reti, jo viņu ikdiena joprojām paiet bumbu patvertnēs.

“Tavi draugi” brīvprātīgie kopā ar ukraiņu draugiem ir apkopojuši bērnu vēstules Ziemassvētku vecītim jeb Svētajam Niklasam Ukrainā. Biedrība aicina Latvijas iedzīvotājus pirmssvētku laikā iesaistīties un palīdzēt Ukrainas bērniem sagādāt brīdi svētku prieka.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ikviens ir aicināts izvēlēties kādu no bērnu vēstulēm, kas lasāmas “https://ekspresis.tavidraugi.lv” atzīmēt to un sagādāt tās autoram iecerēto dāvanu, kļūstot par viņa Ziemassvētku vecīti. Jau atzīmētās dāvanas būs redzamas kā rezervētas un tām pieteikties vairākkārt nav iespējams.

Sarūpētās dāvanas līdz 21.decembrim var nodot biedrības “Tavi draugi” telpās Rīgā, Ventspils ielā 50, darba dienās no plkst.10 līdz 18 un sestdienās no plkst.10 līdz 16.

Dāvanas var nogādāt arī akcijas “Ziemassvētku ekspresis: Latvija – Ukraina” pieturvietās, proti, 14.decembrī – Dobelē, pie galvenās egles, no plkst.16 līdz 19, 18.decembrī – Madonā, pie galvenās egles, no plkst.16 līdz 19, 20.decembrī – Rīgā, pie tirdzniecības centra “Spice” galvenās egles, no plkst.16 līdz 19, 21.decembrī – Rīgā, Tallinas ielas kvartālā, pie egles, no plkst.16 līdz 19.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ziemassvētku rūķi aicināti sarūpētajām dāvanām pievienot bērna kārtas numuru un veltes iepakot caurspīdīgā iepakojumā vai atvērtos dāvanu maisiņos, lai akcijas rīkotāji var pārliecināties, ka sagādāts viss nepieciešamais.

Labdarības akcijas laikā iedzīvotāji aicināti sarūpēt ne tikai Ziemassvētku dāvanas bērniem, bet arī ziedot pieaugušajiem un bērniem ziemas periodā tik ļoti nepieciešamās lietas – silto ziemas apģērbu, apavus, segas, spilvenus un guļammaisus, kas cilvēkiem bez apkures un elektrības palikušajās ēkās Ukrainā var glābt dzīvības.

Dāvanas un ziedojumi ar biedrības “Tavi draugi” atbalstu tiks nogādāti kara visvairāk skartajos reģionos.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (4)

  1. Miljardi,miljoni ziedoti ukraiņiem??vai tad konfektēm naudas bērniem nepietiek nopirkt???

    4
    2
  2. Kristap, liec ukraiņu bērnus, lūdzu, mierā. Ne jau tu esi tas dižas ziedotājs.

    2
    2
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.