Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Tuvākajā diennaktī brīžiem gaidāms sniegs

Ceturtdienas vakarā un piektdien Latvijas lielākajā daļā brīžiem snigs, prognozē sinoptiķi. Autoceļi daudzviet būs slideni. Vējam lēni līdz mēreni pūšot no ziemeļiem, uzlabosies gaisa kvalitāte.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mākoņi daļēji klās debesis, uzspīdēs saule. Gaisa temperatūra naktī pazemināsies līdz -3..-10 grādiem, vietām valsts dienvidaustrumu novados – līdz -13 grādiem. Maksimālā temperatūra dienā būs -1..-6 grādi.

Rīgā ceturtdienas vakarā gaidāms sniegs, piektdiena varētu paiet bez būtiskiem nokrišņiem. Pūtīs lēns līdz mērens ziemeļu vējš. Gaisa temperatūra svārstīsies starp -2 un -6 grādiem.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (1)

  1. Iecavā šonedēļ tiek atklāts ledus laukums slidotgribētājiem. Kāda virzība un kustība Bauskā? Vai “ledus ir sakustējies” šajā jomā? Vai Bauskas priekšnieks vai sporta speciālisti var sniegt skaidrojumu vai atrast kādu, kurš par šo ir atbildīgs?

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.