Piektdiena, 5. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
weather-icon
+4° C, vējš 1.57 m/s, DA vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Vairums nodarbināto Latvijā ir darba ņēmēji

Lielākā daļa jeb 762 300 nodarbināto vecumā no 15 līdz 74 gadiem šā gada trešajā ceturksnī bija darba ņēmēji, liecina Centrālās statistikas pārvaldes apkopotā informācija.

Šā gada trešā ceturkšņa beigās nodarbināti Latvijā bija kopumā 892 100 cilvēku. No tiem vairums bija darba ņēmēji, bet 41 000 – darba devēji.

Tāpat septembra beigās Latvijā 79 900 no nodarbinātajiem iedzīvotājiem bija pašnodarbinātie, bet 7700 – neapmaksātas personas ģimenes uzņēmumā/privātpraksē vai lauku saimniecībā.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.