Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Vietām Latvijā spēcīgi snieg

Piektdienas rītā daudzviet Latvijā gaisā brīžiem virpuļo sniegpārslas, vietām snieg stipri, liecina meteoroloģiskā informācija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vairāk nokrišņu nes mākoņi, kas no Rīgas līča pārvietojas uz dienvidiem. Tie galvenokārt skar Talsu, Tukuma un Dobeles novadu, kā arī Jūrmalas rietumu daļu, arī dažas vietas Jelgavas un Mārupes novada rietumos.

Sniega biezums novērojumu stacijās 0-4 centimetri, Dagdas meteoroloģiskajā stacijā saglabājas seši centimetri sniega.

Vietām debesis skaidrojas. Pūš lēns līdz mērens ziemeļu vējš. Gaisa temperatūra -2..-8 grādi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gaisa kvalitāte ir ievērojami uzlabojusies.

Rīgā pūš ziemeļaustrumu vējš ar ātrumu 3-8 metri sekundē, gaisa temperatūra -2..-4 grādi.

Maksimālā gaisa temperatūra ceturtdien Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra novērojumu tīklā bija no -0,1 grāda Kolkā līdz -7,7 grādiem Rēzeknē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Piektdien Latvijā starp mākoņiem uzspīdēs saule, prognozē sinoptiķi.

Daudzviet gaidāms neliels un īslaicīgs sniegs, vietām snigs stiprāk. Autoceļi daudzviet slideni.

Pūtīs lēns līdz mērens ziemeļu vējš. Gaisa temperatūra pēcpusdienā būs -1..-6 grādi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Rīgā nav gaidāmi būtiski nokrišņi, vējš lēni līdz mēreni pūtīs no ziemeļiem un gaisa temperatūra būs -3 grādi.

Laikapstākļus galvenokārt nosaka anticiklona austrumu mala. Atmosfēras spiediens 1017-1021 hektopaskāls jūras līmenī.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.