Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Vai Bauskas attīstībai ir kāda vīzija?

Bauskai ierādīta ļoti skaista vieta, satekot divām upēm, top Lielupe, veidojas trīsstūris ar arhitektūras pieminekli Bauskas pili centrā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bauskas lidlauku varētu pārveidot par parku tautas atpūtai un veselības veicināšanai, kurā būtu viss ģimenēm, darba kolektīviem, bērniem, tūristiem, kur ikviens varētu smelties enerģiju un darbaprieku.

Ar šāda kompleksa izveidošanu atrisinātos daudz problēmu – rastos jaunas darba vietas, cilvēkiem nebūtu jādodas pasaulē darba meklējumos, darbaspēks brauktu pie mums, veidotos jauni uzņēmumi, kas rūpētos par iedzīvotāju veselību.Bijušajā Bauskas lidlaukā jau daudz kas ir paveikts – izveidots ceļa pievads, velobraucēju celiņš, pievadīta elektrība. Pļavās pat izveidojusies dabiska ūdenskrātuve ar pīlēm un citiem ūdens iemītniekiem.

Domāju, ka vajadzētu izsludināt konkursu lidlauka attīstības projektam atpūtas parka izveidei. Kur ņemt līdzekļus? Lai vadība atmaksā ambīcijās iegūtos miljonus; lūgt Eiropas investīcijas atpūtas parka iekārtošanai; «fūres» (lielie kravu pārvadātāji), kas dienu un nakti rībina Bausku, varētu maksāt caurbraukšanas maksu. Vai šī A7 maģistrāle tika būvēta tikai «fūrēm»? Bauska sabruks, un kas tad to atjaunos? Sabruks tāpat kā Bauskas greznā ēka – bijušais kinoteātris, kurš jau ir uz iznīcības robežas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Esmu ievērojusi, ka Bauska pamazām pārvēršas par alkohola tirdzniecības paradīzi, drīz vien nāksies nomainīt nosaukumu uz «Alkoholiķe». Ko par to domā mūsu ievēlētie deputāti, kuriem ir jāstrādā tautas labā? Cienījamie mūsu ievēlētie deputāti, rūpējieties par saviem vēlētājiem, par mūsu dzīves uzlabošanu nākotnē!

Teksts: L.Kārkliņa, Bauskā

Foto: no arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (6)

 1. Neuztraucieties pilsone, Bauskā ir nodibināts uzņēmējdarbības un kompetenču centrs, tas atrisinās jūsu problēmu.

 2. Tagad ir atļauta tikai viedā ekonomika, kas darbojas bez elektrības un gāzes, tikai ar malku. Malku droši vien arī aizliegs, smird tie alkšņu dūmi. Elektrība nedaudz ir atļauta, bet tikai modificēta biržā, citādi tai nav ne voltu, ne ampēru. Tātad grieze lidlaukā joprojām būs dzirdama.

 3. Kāds lidlauks? Bauskai jāattīsta Bauskas pilskana parks-klusums, daba, 3 upes, pils, pieeja Bauskas iedzīvotājiem. Kādreiz sliktajos krievu laikos tur atradās karusļi,šūpoles un citas atrakcijas…cilvēki bija laimīgi un bija pilns parks ar ģimenēm. Kā mākslīgs veidojums vecajā liedlaukā ,lauka vidū var aizstāt pilskalnu????

  12
 4. Lūdzu vairāk domāt par veciem vai slimiem iedzīvotājiem. Mūsu kļūst arvien vairāk. Soliņiem nav atzveltnes, tie ir prasti un daudz, daudz par maz. Vasarā gribējās pasēdēt ārā, bet visi soliņi aizņemti. Pat tai pašā Karpa dārzā. Tas pats vecpilsētā u.c.

  5
  3
 5. Nū, vispār jau to “lidlauku” tagad sauc par “industriālo parku”. Un noteikti jāskatās un jāņem vērā, kas šajā vietā tika paredzēts pēc līguma ar ESF.

 6. Ja jau štatos paredzētas vismaz 40 .grāmatvežu vietas,tad būs gaidāmi lieli ienākumi,naudu skaitīs nepiekusdami, un kā jau tikai minēts – Bauskas uzņēmējdarbības un kompetenču centrs atrisinās jūsu un jebkuru situāciju,kura varētu pārtapt par problēmu

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.