Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Balsot par Gati Eglīti un Konservatīvajiem ir racionāla izvēle!

Gatis Eglītis

Politiķis, partijas Konservatīvie Zemgales saraksta līderis, labklājības ministrs.

Ieguvis augstāko izglītību Rīgas Ekonomikas augstskolā, Vīnes Diplomātijas akadēmijā un Džona Hopkinsa Universitātē Itālijā.

Precējies, ģimenē aug 3 bērni.

Pārvalda latviešu, angļu, dāņu un krievu valodu, kā arī sapratnes līmenī – itāļu valodu.

Brīvajā laikā labprāt nodarbojas ar skriešanu, ceļošanu.

 • 2005.–2015. g. strādājis Eiropas Savienības institūcijās.
 • 2016. gadā pievienojās Konservatīvo partijai. Tika ievēlēts 13. Saeimā, kur strādāja Budžeta un finanšu komisijā, Eiropas lietu komisijā, kā arī vadīja Finanšu sektora uzraudzības apakškomisiju.
 • 2021. gadā kļuva par labklājības ministru.

Man bija lieliska karjera Eiropas Savienības institūcijās, taču es nolēmu atgriezties Latvijā un darīt visu, kas ir manos spēkos, lai mēs būtu Eiropā ne tikai ģeogrāfiski vai juridiski, bet arī dzīves līmeņa ziņā.

Kāpēc balsot par Gati Eglīti?

Par sevi G. Eglītis saka šādi: “Es esmu vienkāršs cilvēks, kuram interesē politika. Man patīk virzīt lēmumus, pārvarot dažādus birokrātiskos šķēršļus, lai kādu ieceri īstenotu dzīvē. Mani gandarī būt šī procesa būtiskai sastāvdaļai. Jāatzīst gan, ka tas nav viegls darbs. Vēl jo vairāk – tas nav darbs, kas sabiedrības acīs būtu augsti godājams un tiktu cildināts. Tomēr jau 7 gadus esmu politikā un redzot, ka spēju būt vērtīgs pienesums un patiešām varu uzlabot cilvēkiem dzīvi Latvijā, rodu gan gandarījuma sajūtu par paveikto, gan enerģiju turpināt darboties.”

Balsojot par Gati Eglīti, jūs nododat savu balsi godīgam un darbspējīgam cilvēkam ar vērā ņemamu pieredzi Eiropas institūcijās un Latvijas valsts pārvaldē.

G. Eglīša īstenotā politika ir vērsta uz:

 • sakārtotu biznesa vidi;
 • cilvēcīgiem darba apstākļiem;
 • izaugsmes iespēju katram neatkarīgi no vecuma, veselības stāvokļa un citiem aspektiem.

Īsumā par paveiktajiem darbiem, un ko tie nozīmē jums

G. Eglītim ir izdevies panākt pozitīvu virzību vairākos ar sabiedrības labklājības vairošanu saistītos jautājumos:

 • laikus reaģējot uz cenu kāpumu, ir panākta ātrāka pensiju indeksācija. Pensijas palielinātas par 23%;
 • īstenots Konservatīvo izvirzītais plāns 3×500. Minimālā darba alga, neapliekamais minimums darba algai un pensijai ir 500 EUR. Rezultātā vairāk naudas paliek iedzīvotāju maciņos;
 • īstenota ģimenes valsts pabalsta reforma, ievērojami palielinot atbalstu ģimenēm ar bērniem (pabalsts par vienu bērnu ir 25 EUR, diviem bērniem 100 EUR, trīs bērniem 225 EUR, četriem bērniem un vairāk 400+ EUR);
 • sakārtots process bērnu adopcijai uz ārvalstīm. Noteikta stingrāka pēcadopcijas uzraudzība. Adopcija uz ārvalstīm ir atļauta tikai gadījumos, kad bērnam nav iespējams atrast ģimenisku un drošu vidi Latvijā.

Aktīvisti jums līdzās

Zemgales reģionā līdzās Gatim Eglītim kā saraksta līderim tajā atrodama virkne partijas Konservatīvie aktīvistu, piemēram:

 • Sandis Riekstiņš,  13.Saeimas deputāts. Sporta entuziasts, kurš savu darbu Saeimā veltījis sporta nozares sakārtošanai.
 • Juris Ludriķis, iecavnieks, uzņēmējs, futbola kluba “Iecava” dibinātājs un vadītājs.
 • Austris Stankevičs, baušķenieks, Konservatīvo jaunatnes kustības aktīvs dalībnieks.

Politisko reklāmu apmaksā partija KONSERVATĪVIE.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (13)

 1. Konservatīvie visus 4 gadus uzvedušies kā kašķīgi bērni, ne arko nav paspīdējuši. Tik piekasījās citiem, bet kā ar pašiem? Gatim idejas kā māja, domāju ka esi gudrāks. Esmu vīlusies.

  22
  1
 2. Nevar par tevi balsot, jo tavā vadītā ministrijā un VSAA Valsts sociālajā apdrošināšanas aģentūrā bardags / nekārtība un nolaidībā no tavu darbinieku puses un ministrija neko nedara. Pensiju aprēķini ar kļūdām un strādājošo maksājumi tiek noklusēti , netiek ieskaitīti pie pensijām. Atrakstīšanās un melu LM un VSAA , VID dokumenti no arhīva neder – “trakāk vairs nevar būt”. Eglītim vajag atkārpties un arī I Šmitiņai direktorei no VSAA. Sola, ka sistēma tiks sakārtota, bet pensijās daļas vadība atsakās savas kļūdas novērst. Cilvēki zaudē savas pensijas ap 60 %. ik mēnesi.

  10
 3. Kāpēc Nagņibedas nav sarakstā? Nolēma deleģēt savu “politaktīvistu” Stankevicu un Iecavas “kažokmetēju” Ludriķi?

  12
  1
 4. S.Riekstiņš lai vispirms iegūst izglītību un tad kandidē un ieņem amatus. Citādi pārāk daudz bija muļķību sastrādājis.

  14
 5. Kas uzsāka nekompetenču izglītību? Ko mēs vēlēsim pēc desmit gadiem ar tādu izglītību? Galīgos āmurus un fāzē nobīdītos? Vēl runā par atomstaciju Latvijā. Nedod dievs!

 6. iekonservēt uz nenoteiktu laiku, lai iegūst aromātisku briedumu vai vēstures mēslainē

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.