Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Būvējiet, siltiniet vai renovējiet ar sendvičpaneļiem

Sendvičpaneļiem piemīt virkne īpašību. Šajā rakstā apskatīsim dažas no tām.

Sendvičpaneļu energoefektivitāte

Sendvičpaneļi ir energoefektīvs būvniecības materiāls. Sendvičpaneļu vidusslānim piemīt ievērojami zemāks siltumvadītspējas koeficients. Piemēram, 50 mm biezam poliizocianurāta (PIR) panelim ir tāds pats siltuma caurlaidības koeficients kā 75 cm gāzbetona sienai vai 60 cm bieziem keramiskajiem blokiem, vai 190 cm biezai ķieģeļu sienai.

S Panel piedāvājumā ir dažādu biezumu sendvičpaneļi, kas nodrošina siltuma izolāciju, tāpēc sendvičpaneļi ir veiksmīgākais materiāls ēku renovācijā. Ar sendvičpaneļiem ir iespējams siltināt visu ēku vai tās daļas, kā arī ātri un efektīvi novērst celtniecības kļūmes.

Sendvičpanelis sniedz ēkai estētisku izskatu

Ar sendvičpaneļiem var panākt pievilcīgu izskatu ēkai, izmantojot dažādas krāsas un profilējuma rakstus. Sendvičpaneļi pircējam tiek sagatavoti vajadzīgajā izmērā un piegādāti objektā pilnībā gatavā veidā. Tātad, montējot ēkas sienas un jumtu, nebūs nepieciešami apdares darbi.

Sendvičpaneļu „brīnumpārklājums”

Ārējās apdares loksnes no abām pusēm ir pārklāts ar cinka vai alumīnija-cinka aizsargslāni. Tas pasargā sendvičpaneli no ārējiem faktoriem, piemēram, lietus un sniega, organisku un ķīmisku vielu iedarbības – paneļi ir noturīgi pret korozijas iedarbību, kā arī saglabā savus parametrus nelabvēlīgos apstākļos.

Ugunsizturība

Būvmateriālus iedala trīs galvenajās grupās: 1) izstrādājuma ietekme uz ugunsgrēka izplatību, 2) dūmu daudzums un to veidošanās ātrums, 3) degošu materiālu pilienu veidošanās. Materiāli, kas pieder augstākajām klasēm A1, A2 un B – neaizdegas, neuzliesmo un nepiedalās ugunsgrēkā. Sendvičpaneļi pieder ugunsreakcijas augstajai B klasei – tas nozīmē, ka sendvičpanelis nerada uzliesmošanas vai degšanas situācijas.

Trokšņu izolācija ar sendvičpaneļiem

Ja skaņas izolācija ir prioritāte, jāatceras par jumtu un sienu sendvičpaneļiem ar minerālvates siltinājuma slāni – tā ir perfektas skaņas izolācijas garantija. Kad skaņas vilnis iekļūst vatē, skaņas enerģija berzes rezultātā pārvēršas siltumā.

Ļoti svarīgi ir uz šo skaņas absorbentu virsmas neuzklāt gaisu necaurlaidīgu kārtu, piemēram, pretkondensācijas materiālu vai krāsu, kas būtiski samazinās skaņas absorbēšanas īpašības.

Akustiskais panelis atšķiras no citiem sendvičpaneļiem ar perforētu apdari. Šāds paneļa apdares risinājums sniedz skaņas izolējošas īpašības. Pie tam, komplektā ar trokšņa kontroli jūs iegūsiet arī estētisku izskatu telpām.

Uzziniet vairāk https://www.s-panel.lv/.

Par uzņēmumu

Uzņēmums SIA “S Panel”  piedāvā būvmateriālu tirgū sendvičpaneļus sienām un jumtiem, jumta segumu materiālus, nesošo konstrukciju elementus un atbilstošus aksesuārus. Mēs konsultējam klientu atbilstoša būvniecības materiāla izvēlē, palīdzam izstrādāt celtniecības projektu, kā arī nodrošinām tehnoloģiskā procesa konsultāciju objekta realizācijas stadijā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.